Zabieg wyszczuplający

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
Samanta000
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2011, 08:45

Zabieg wyszczuplający

Post autor: Samanta000 »

Witam, u nas w Poznaniu otworzyło się niedawno nowe spa. W swojej ofercie mają zabiegi wyszczuplające z aparatem Eximia http://www.gardens-spa.com/1_7_24_55/Zabiegi_wyszczuplaj%C4%85ce. Przyznam się, że nie słyszałam nigdy o niczym takim. Czy któraś z Was miała może zabiegi z tym urządzeniem i może powiedzieć coś więcej? czy to działa? :)
Isia000
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2011, 09:06

Re: Zabieg wyszczuplający

Post autor: Isia000 »

Ja tez nie słyszałam o tym urządzeniu wcześniej dopóki nie odwiedziłam GARDENS spa... Zrobiłam sobie zabieg na brzuch z wykorzystaniem tego urządzenia. I muszę powiedzieć, że było warto! :D Brzuch jest bardziej płaski, skóra jędrniejsza i miła w dotyku :)
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zabieg wyszczuplający

Post autor: kotsimon »

A ten zabieg ma bardziej działanie wyszczuplające czy wygładzające? Chodzi mi bardziej o to, czy jest w stanie zmniejszyć mi obwód w talii?
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Zabieg wyszczuplający

Post autor: olivia »

To zabieg raczej wygładzający. Zainteresowałyście mnie, więc jak to ja, poszukała więcej informacji na ten temat i znalazłam taki opis:
"Nowe urządzenie Eximia zyskało rozgłos dzięki szybkim efektom. Kosmetolożka zaczyna od wywiadu: przebytych chorób, stanu zdrowia, poziomu stresu, przyjmowanych leków i suplementów. Następnie za pomocą głowicy w kształcie lejka zasysa fałd skóry na udzie, diagnozując stopień jej zwiotczenia. Nie ma pytań o wiek. Dane zostają wprowadzone do komputera, który wybiera dla mnie program. Kosmetolożka ogląda moje uda, znajduje popękane naczynka pod kolanami, początki cellulitu oraz wiotką skórę na granicy ud i pośladków. Te partie ciała pokrywa żelem z guaraną. Kolejna głowica w kształcie spodeczka ślizga się po skórze ud i bioder, omijając strefy pod kolanami. Pod wpływem ultradźwięków wprowadzonych w głąb skóry tworzą się bąbelki bombardujące błony komórek tłuszczowych i zmniejszające ich przepuszczalność, dzięki czemu do wnętrza komórek wnikają substancje zawarte w żelu. Kofeina i teobromina przekształcają tłuszcz w emulsję, która wraz z produktami rozpadu opuszcza organizm. Następny etap zabiegu - endolift - jest masażem endodermalnym, który drenuje uda oraz pośladki. Po masażu porównuję lewe udo (to po ultradźwiękach) z udem jeszcze nietkniętym. Wygląda jak nowe: jest wygładzone i pozbawione grudek, a pośladek wyraźnie się podniósł! Efekt wygładzenia ud utrzymuje się przez kilkanaście godzin. Aby utrzymał się kilka miesięcy, trzeba 10-12 zabiegów co drugi dzień."

Zabieg trwa ok. 2 godz., promocyjna cena jednego zabiegu - 150 zł.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Zabieg wyszczuplający

Post autor: Kenza »

olivia pisze:Efekt wygładzenia ud utrzymuje się przez kilkanaście godzin. Aby utrzymał się kilka miesięcy, trzeba 10-12 zabiegów co drugi dzień."


Łojoj! Aż tak często? Aż mi się wierzyć nie chce :? no to kiepsko trochę...
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Zabieg wyszczuplający

Post autor: dafne »

Ja jeśli miałabym iść na zabieg wyszczuplający to chyba wybrałabym drenaż limfatyczny lub fale radiowe. ;)
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Zabieg wyszczuplający

Post autor: megan »

Ja słyszałam ostatnio o nowym zabiegu na cellulit, na imię mu PowerSlim Active wykorzystuje działanie podczerwieni i jonizacji. To jest takie urządzenie, tzw. crosstreiner wygląda jak taka kapsuła, czy pojazd do której się wchodzi i ćwiczy. Nie wiem na czym to dokładnie polega, ale koleżanka mówiła, że efekty są, wysiłek niewielki a spalanie tłuszczu zaczyna się już po 3 minutach. Mi to trochę wygląda jak orbiterek ale dodatkowo to urządzenie do PowerSLim ma takie panele emitujące podczerwień. Czy ktoś już próbował?
maryna
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2011, 13:33

Re: Zabieg wyszczuplający

Post autor: maryna »

Ja robiłam kawitację i jestem bardzo zadowolona ale ten zabieg trzeba wykonać chyba kilka razy  Polecam!
Baśka
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2011, 12:26

Re: Zabieg wyszczuplający

Post autor: Baśka »

Ja testuje na sobie zabiegi antycellulitowe. niestety mam ten problem... :( ostatnio byłam byłam w tym spa na Maratońskiej na zabiegu z Zieloną Kawą. I faktycznie widzę efekt, skóra jest gładsza. Pewnie, żeby dało to super efekt też musiałabym powtórzyć, ale jest naprawdę lepiej :D
Baśka
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2011, 12:26

Re: Zabieg wyszczuplający

Post autor: Baśka »

z tych antycellulitowych jest jeszcze taki z zastosowaniem ultraporacji... też się pewnie skusze. Ale może Wy macie jakieś przetestowane zabiegi na cellulit?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”