depilacja cukrowa

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: depilacja cukrowa

Post autor: kiziamizia »

Żeby zrobić depilację cukrową nie trzeba iść do salonu... Wystarczy kupić gotową pastę, albo przygotować ją samodzielnie.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: depilacja cukrowa

Post autor: Kenza »

Bardzo duużo mówiłyśmy o depilacji cukrem. Poszukajcie w tym temacie: http://forum.przewodnikurody.pl/viewtopic.php?f=34&t=60
Wiele dziewczyn samodzielnie robi pastę cukrową w domu.
HollyPolly
Posty: 14
Rejestracja: 13 maja 2011, 09:22

Re: depilacja cukrowa

Post autor: HollyPolly »

No mi właśnie nie wychodziła ta pasta :/ i sama nie wiem, co robię źle, pewnie za mocno ją podgrzewam, ale dałam sobie spokój z eksperymentami, zostaję przy bolesnych plastrach z woskiem. Chociaż coraz bardziej marzy mi się trwałe usunięcie włosków, przynajmniej z okolic bikini - w sumie jesień to najlepszy okres, żeby zacząć zabiegi, a Light Sheer trzeba powtarzać co jakieś 2 miesiące dla pełnego efektu i to ok 3, 4 razy, przynajmniej tak przeczytałam na stronie Studia Laser, zgadzacie się z tym?
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: depilacja cukrowa

Post autor: joanna »

Depilację laserową trzeba powtarzać - u każdego ilość zabiegów jest indywidualny. Ale efekty i tak i tka utrzymują się góra kilkanaście miesięcy. Włoski potem są słabsze, ale są. A pastę cukrową można kupić w drogerii :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”