Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Postby coralie » 26 Mar 2012, 17:28

Pati wrote:
Mozna tuszowac ale specjalnymi tuszami do przedluzonych. Tyle ze tak naprawde nie ma potrzeby :-)
Wyleczone zapalenie nie przeszkadza, wazne zebys poszla do stylistki pracujacych na znanych materialach a nie kupowanych chinskich na allegro :-)

Ja nosze takie rzeski juz trzeci rok :-))))

Dziękuję za odpowiedź. ;) Od czasu napisania posta przekonałam się "na własnych rzęsach" - faktycznie nie ma potrzeby tuszować sztuczne rzęsy, absolutnie nie.
coralie

Postby klara » 28 Mar 2012, 21:38

Nigdy nie nosi┼éam sztucznych rz─Ös, chcia┼éabym ale mam cz─Östy odruch tarcia oczu. Czasami robi─Ö to mimowolnie. Staram si─Ö nie przesadza─ç z makija┼╝em, bo wtedy wygl─ůdam jak potw├│r a dodatkowo kosmetyki wchodz─ů do oczka i szczypi─ů. Chyba w moim przypadku lepiej sobie odpu┼Ťci─ç takie ulepszenia?
klara

Postby beautymia » 17 Aug 2012, 14:02

ja czasami przed┼éu┼╝am sobie rz─Ösy, ale jak ju┼╝ to naturalnymi rz─Ösami zrobionymi z w┼éosia norek, przede wszytskim takie rz─Ösy nie uczulaj─ů wygl─ůdaj─ů bardzo naturalnie , a to jest najwa┼╝niejsze, sprawdzi┼éam ju┼╝ wiele marek i najbardziej lubi─Ö Laur─Ö Vito , mo┼╝na j─ů kupi─ç w dobrej cenie w sklepie mink-lashes.pl
beautymia

Postby Ania75 » 21 Jan 2013, 10:30

D┼éugo decydowa┼éam si─Ö na przed┼éu┼╝anie rz─Ös metod─ů 1:1 i ┼╝a┼éuje, ┼╝e tak d┼éugo to trwa┼éo! Efekt jest niesamowity, nie ma por├│wnania do efektu po wytuszowaniu rz─Ös nawet najlepszym tuszem. Teraz chodz─Ö co 3 tygodnie na uzupe┼énianie do mojego ulubionego Centrum Estetyki dr Kulczyckiej we Wroc┼éawiu. Do tego w okresie karnawa┼éu maj─ů tam promocj─Ö i za uzupe┼énianie p┼éac─Ö jedynie 100 z┼é. Naprawd─Ö polecam dziewczyny!
Ania75

Postby Ania75 » 21 Jan 2013, 10:31

D┼éugo decydowa┼éam si─Ö na przed┼éu┼╝anie rz─Ös metod─ů 1:1 i ┼╝a┼éuje, ┼╝e tak d┼éugo to trwa┼éo! Efekt jest niesamowity, nie ma por├│wnania do efektu po wytuszowaniu rz─Ös nawet najlepszym tuszem. Teraz chodz─Ö co 3 tygodnie na uzupe┼énianie do mojego ulubionego Centrum Estetyki dr Kulczyckiej we Wroc┼éawiu. Do tego w okresie karnawa┼éu maj─ů tam promocj─Ö i za uzupe┼énianie p┼éac─Ö jedynie 100 z┼é. Naprawd─Ö polecam dziewczyny!
Ania75

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict