Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Postby Kenza » 21 Nov 2011, 19:51

Czy kt├│ra┼Ť z Was ju┼╝ pr├│bowa┼éa? Jak d┼éugo utrzymuje si─Ö efekt - s┼éysza┼éam, ┼╝e 2-3 miesi─ůce, czy to prawda? Salon w moim mie┼Ťcie w katalogu zabieg├│w ma adnotacj─Ö, ┼╝e zabieg trwa od 20 minut do 2 godzin - od czego to zale┼╝y? Nie wytrzymam 2 godzin siedz─ůc grzecznie w miejscu.
Kenza

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Postby Eewa » 26 Nov 2011, 18:41

Ja mia┼éam doczepiane k─Öpki. Trzyma┼éy si─Ö 10 dni. Kosmetyczka mocowa┼éa je przy pomocy specjalnego kleju. Zanim posz┼éam na doklejanie martwi┼éy mnie opinie, ┼╝e doczepianie k─Öpek os┼éabia rz─Ösy, ale po tym zabiegu nie zauwa┼╝y┼éam ┼╝eby stan moich naturalnych rz─Ös by┼é gorszy, a efekt po doczepianiu by┼é rewelacyjny! W dodatku k─Öpki s─ů tanie - u mnie jedna kosztowa┼éa 3 z┼é, a mia┼éam doczepiane po 3 na ka┼╝dym oku.
Eewa

Postby kiziamizia » 27 Nov 2011, 17:22

Miałam przedłużane ale strasznie mi przeszkadzały, bo nie można było trzeć oka itp., ale generalnie efekt był piękny. Jednak na uzupełnianie nie poszłam już z braku czasu, a żałuję. Po przedłużaniu może i rzęsy były ciut słabsze, ale ledwo co to zauważyłam, wystarczyło używać rycyny i mam takie jakie miałam ;) Dodam, że to był duży komfort nie musieć malować rzęs codziennie. Tylko podkład, róż i błyszczyk i gotowa! A swoje prawdziwe rzęsy nieraz tuszowałam z 10 razy żeby były naprawdę efektowne. To zabierało troszkę czasu z rana, czyli wtedy gdy najbardziej go brakuje.
kiziamizia

Postby olivia » 28 Nov 2011, 19:11

Naprawd─Ö warto si─Ö zdecydowa─ç na przed┼éu┼╝anie rz─Ös. Niby kilka w┼éosk├│w a twarz zupe┼énie inaczej wygl─ůda. S┼éysza┼éam o przypadkach, ┼╝e komu┼Ť tam "odpad┼éy" prawdziwe rz─Ösy przy odklejaniu tych przed┼éu┼╝anych, ale uwa┼╝am, ┼╝e to zale┼╝y od wykonania. Je┼Ťli idziemy do sprawdzonego salonu to nie ma czego si─Ö obawia─ç tylko nastawia─ç na ┼Ťwietny efekt. ;) Poza tym rz─Ösy bardzo szybko odrastaj─ů ;)
olivia

Postby dafne » 04 Dec 2011, 19:08

A czy takie przedłużane rzęsy też się tuszuje?
dafne

Postby coralie » 13 Dec 2011, 19:24

Ja s┼éysza┼éam, ┼╝e tuszowanie sztucznych rz─Ös mo┼╝e spowodowa─ç kruszenie si─Ö, przesuni─Öcie czy odklejenie i nie ma generalnie takiej potrzeby, ┼╝eby je tuszowa─ç. Osobi┼Ťcie uwa┼╝am, ┼╝e lepiej wygl─ůdaj─ů nietuszowane. Ja natomiast mam inne pytanie - czy s─ů jakie┼Ť przeciwwskazania do przed┼éu┼╝ania rz─Ös? Pytam bo chc─Ö przed┼éu┼╝y─ç, a niedawno przesz┼éam zapalenie rog├│wki.
coralie

Postby dafne » 14 Dec 2011, 19:54

Niedawno przebyte zapalenie bakteryjne oka mo┼╝e by─ç przeciwwskazaniem do przed┼éu┼╝ania rz─Ös. Musisz zapyta─ç bezpo┼Ťrednio w gabinecie, ale mo┼╝e by─ç tak, ┼╝e doradz─ů Ci op├│┼║nienie zabiegu.
dafne

Postby kiziamizia » 21 Dec 2011, 21:11

Uu po takim zapaleniu rog├│wki to daj sobie troch─Ö czasu. Przynajmniej z miesi─ůc.
kiziamizia

Postby lorna » 19 Jan 2012, 20:36

Odradzam - u mnie niestety po przed┼éu┼╝aniu rz─Ösy os┼éab┼éy, wykruszy┼éy si─Ö i teraz chocia┼╝ odros┼éy nie s─ů ju┼╝ takie ┼éadne i d┼éugie jak kiedy┼Ť. ┼╗a┼éuj─Ö, ┼╝e spr├│bowa┼éam przed┼éu┼╝a─ç. Lepiej postawi─ç na olejek rycynowy i dobry tusz do rz─Ös.
lorna

Postby Pati » 25 Mar 2012, 15:38

coralie wrote:Ja s┼éysza┼éam, ┼╝e tuszowanie sztucznych rz─Ös mo┼╝e spowodowa─ç kruszenie si─Ö, przesuni─Öcie czy odklejenie i nie ma generalnie takiej potrzeby, ┼╝eby je tuszowa─ç. Osobi┼Ťcie uwa┼╝am, ┼╝e lepiej wygl─ůdaj─ů nietuszowane. Ja natomiast mam inne pytanie - czy s─ů jakie┼Ť przeciwwskazania do przed┼éu┼╝ania rz─Ös? Pytam bo chc─Ö przed┼éu┼╝y─ç, a niedawno przesz┼éam zapalenie rog├│wki.

Mozna tuszowac ale specjalnymi tuszami do przedluzonych. Tyle ze tak naprawde nie ma potrzeby :-)
Wyleczone zapalenie nie przeszkadza, wazne zebys poszla do stylistki pracujacych na znanych materialach a nie kupowanych chinskich na allegro :-)

Ja nosze takie rzeski juz trzeci rok :-))))
Pati

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict