Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: Kenza »

Czy któraś z Was już próbowała? Jak długo utrzymuje się efekt - słyszałam, że 2-3 miesiące, czy to prawda? Salon w moim mieście w katalogu zabiegów ma adnotację, że zabieg trwa od 20 minut do 2 godzin - od czego to zależy? Nie wytrzymam 2 godzin siedząc grzecznie w miejscu.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: Eewa »

Ja miałam doczepiane kępki. Trzymały się 10 dni. Kosmetyczka mocowała je przy pomocy specjalnego kleju. Zanim poszłam na doklejanie martwiły mnie opinie, że doczepianie kępek osłabia rzęsy, ale po tym zabiegu nie zauważyłam żeby stan moich naturalnych rzęs był gorszy, a efekt po doczepianiu był rewelacyjny! W dodatku kępki są tanie - u mnie jedna kosztowała 3 zł, a miałam doczepiane po 3 na każdym oku.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: kiziamizia »

Miałam przedłużane ale strasznie mi przeszkadzały, bo nie można było trzeć oka itp., ale generalnie efekt był piękny. Jednak na uzupełnianie nie poszłam już z braku czasu, a żałuję. Po przedłużaniu może i rzęsy były ciut słabsze, ale ledwo co to zauważyłam, wystarczyło używać rycyny i mam takie jakie miałam ;) Dodam, że to był duży komfort nie musieć malować rzęs codziennie. Tylko podkład, róż i błyszczyk i gotowa! A swoje prawdziwe rzęsy nieraz tuszowałam z 10 razy żeby były naprawdę efektowne. To zabierało troszkę czasu z rana, czyli wtedy gdy najbardziej go brakuje.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: olivia »

Naprawdę warto się zdecydować na przedłużanie rzęs. Niby kilka włosków a twarz zupełnie inaczej wygląda. Słyszałam o przypadkach, że komuś tam "odpadły" prawdziwe rzęsy przy odklejaniu tych przedłużanych, ale uważam, że to zależy od wykonania. Jeśli idziemy do sprawdzonego salonu to nie ma czego się obawiać tylko nastawiać na świetny efekt. ;) Poza tym rzęsy bardzo szybko odrastają ;)
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: dafne »

A czy takie przedłużane rzęsy też się tuszuje?
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: coralie »

Ja słyszałam, że tuszowanie sztucznych rzęs może spowodować kruszenie się, przesunięcie czy odklejenie i nie ma generalnie takiej potrzeby, żeby je tuszować. Osobiście uważam, że lepiej wyglądają nietuszowane. Ja natomiast mam inne pytanie - czy są jakieś przeciwwskazania do przedłużania rzęs? Pytam bo chcę przedłużyć, a niedawno przeszłam zapalenie rogówki.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: dafne »

Niedawno przebyte zapalenie bakteryjne oka może być przeciwwskazaniem do przedłużania rzęs. Musisz zapytać bezpośrednio w gabinecie, ale może być tak, że doradzą Ci opóźnienie zabiegu.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: kiziamizia »

Uu po takim zapaleniu rogówki to daj sobie trochę czasu. Przynajmniej z miesiąc.
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: lorna »

Odradzam - u mnie niestety po przedłużaniu rzęsy osłabły, wykruszyły się i teraz chociaż odrosły nie są już takie ładne i długie jak kiedyś. Żałuję, że spróbowałam przedłużać. Lepiej postawić na olejek rycynowy i dobry tusz do rzęs.
Awatar użytkownika
Pati
Posty: 19
Rejestracja: 25 mar 2012, 15:08

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: Pati »

coralie pisze:Ja słyszałam, że tuszowanie sztucznych rzęs może spowodować kruszenie się, przesunięcie czy odklejenie i nie ma generalnie takiej potrzeby, żeby je tuszować. Osobiście uważam, że lepiej wyglądają nietuszowane. Ja natomiast mam inne pytanie - czy są jakieś przeciwwskazania do przedłużania rzęs? Pytam bo chcę przedłużyć, a niedawno przeszłam zapalenie rogówki.


Mozna tuszowac ale specjalnymi tuszami do przedluzonych. Tyle ze tak naprawde nie ma potrzeby :-)
Wyleczone zapalenie nie przeszkadza, wazne zebys poszla do stylistki pracujacych na znanych materialach a nie kupowanych chinskich na allegro :-)


Ja nosze takie rzeski juz trzeci rok :-))))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”