opalanie natyryskowe

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

opalanie natyryskowe

Postby mvp » 22 Sep 2010, 16:07

Przyznać się, która próbowała ?:P

kosztuje niema┼éo ale podobno efekty w porz─ůdku. Ile si─Ö to trzyma ? i czy spryskuje r├│wnomiernie ?
jest efekt widoczny jakby to był samoopalacz ?

i czy z powodzeniem zast─ůpi to opalenizn─Ö s┼éoneczn─ů ?
mvp

Re: opalanie natyryskowe

Postby basia » 28 Sep 2010, 14:00

pr├│bowa┼éam ! musz─Ö powiedzie─ç, ┼╝e opalenizna wygl─ůda ca┼ékiem fajnie. utrzymuje si─Ö do 4 tygodni, korzysta┼éam z tego przed p├│j┼Ťciem na wesele :D oczywi┼Ťcie kolor zale┼╝y od stopnia, jaki sobie wybierzemy. ja spryska┼éam si─Ö na ┼Ťredni kolor i by┼éam bardzo zadowolona cho─ç zabieg to nie za tani, ale warto - sk├│ra si─Ö nie napromieniowuje, nie wysusza, substancja, kt├│ra spryskuj─ů jest zupe┼énie nieszkodliwa !
basia

Postby BeeBee » 16 Nov 2010, 21:12

lepiej zr├│b to teraz bo jeszcze ┼║le wyjdzie i sylwestra przesiedzisz... w szafie !;)
BeeBee

Postby olivia » 05 Apr 2011, 15:00

A czy ten preparat nie zostawia ┼Ťlad├│w na ubraniu? Nie toleruj─Ö solarium, temu kiedy┼Ť pr├│bowa┼éam samoopalacza i pami─Ötam, ┼╝e nawet jaki┼Ť czas po aplikacji na ubraniach znajdowa┼éam nie┼éadne ┼Ťlady - nie wiem, mo┼╝e mia┼éam nieumiej─Ötn─ů kosmetyczk─Ö.
olivia

Postby lemur » 28 May 2011, 11:06

Za ka┼╝dym razem kiedy s┼éysz─Ö o opalaniu natryskowym to od razu przypomina mi si─Ö odcinek "Przyjaci├│┼é" w kt├│rym Ross wybra┼é si─Ö na taki w┼éa┼Ťnie zabieg :D :D :D Je┼Ťli nie znacie jeszcze to polecam.
KU PRZESTRODZE:

PS. Tylko musicie uruchomić filmik w portalu Youtube, bo na stronie Beauty nie chce działać :(
lemur

Postby olivia » 28 May 2011, 11:35

:lol: no to teraz zniech─Öci┼éa┼Ť mnie na ca┼ée ┼╝ycie! Jestem taka ciamajda ┼╝e na pewno co┼Ť takiego mog┼éoby mi si─Ö przytrafi─ç! :lol:
olivia

Postby dafne » 29 May 2011, 18:19

No ale w prawdziwym ┼╝yciu a nie w ┼Ťwiecie Rossa :D opalanie natryskowe to pestka. Naprawd─Ö, to ┼╝adna filozofia i nigdy nie s┼éysza┼éam, ┼╝eby naprawd─Ö komu┼Ť si─Ö zdarzy┼éo co┼Ť takiego jak na filmie. Prosty zabieg, efekt super i nie szukajcie dziur tam gdzie ich nie ma ! :D
dafne

Postby olivia » 26 Jun 2011, 21:38

A jednak! By┼éam przedwczoraj na opalaniu natryskowym (bo mi ch┼éopak zafundowa┼é, inaczej bym si─Ö nie odwa┼╝y┼éa). Dzisiaj, po k─ůpieli, opalenizna wygl─ůda tak samo jak wczoraj. W salonie powiedziano mi, ┼╝e wytrzyma minimum 3 tygodnie i zalecili szczeg├│ln─ů trosk─Ö o sk├│r─Ö - nawil┼╝anie, nawil┼╝anie i jeszcze raz nawil┼╝anie! (dzi─Öki temu opalenizna mo┼╝e przetrwa─ç d┼éu┼╝ej).
olivia

Postby coralie » 28 Jun 2011, 13:35

┼╗eby przed┼éu┼╝y─ç efekt pani w salonie mi poleci┼éa wykonanie dw├│ch pierwszych aplikacji w odst─Öpie 2-5 dni, codzienne nawil┼╝anie balsamami nat┼éuszczaj─ůcymi oraz unikanie peeling├│w i szorstkich g─ůbek. Zw┼éaszcza na to ostatnie trzeba uwa┼╝a─ç, bo ja raz si─Ö zapomnia┼éam i zacz─Ö┼éam my─ç szorstk─ů g─ůbk─ů, na szcz─Ö┼Ťcie szybko sobie przypomnia┼éam o zakazie, ale niewielkie (widoczne tylko dla mnie) uszkodzenie opalenizny by┼éo.
coralie

Postby Eewa » 01 Jul 2011, 18:53

By┼éam niedawno w pewnym wroc┼éawskim centrum urody na zabiegu przed┼éu┼╝ania rz─Ös i w ofercie znalaz┼éam te┼╝ opalanie natryskowe, przy czym w folderze zapisane by┼éo, ┼╝e mo┼╝na za┼╝yczy─ç sobie modelowania sylwetki i krycia rozst─Öp├│w czy bielactwa. Zainteresowa┼éa mnie zw┼éaszcza ta pierwsza mo┼╝liwo┼Ť─ç. Modelowanie sylwetki polega w tym przypadku na przyciemnianiu miejsc, kt├│re chcieliby┼Ťmy wysmukli─ç i rozja┼Ťnianiu tych, kt├│re chcieliby┼Ťmy wyeksponowa─ç. Czy kto┼Ť z Was pr├│bowa┼é ju┼╝ tego sposobu? Szczerze m├│wi─ůc budzi on wiele moich w─ůtpliwo┼Ťci. Trudno mi uwierzy─ç, ┼╝e takie opalanie b─Ödzie wygl─ůda┼éo naturalnie.
Eewa

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict