opalanie natyryskowe

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

Re: opalanie natyryskowe

Postby kotsimon » 18 Jul 2011, 15:41

Martwi mnie troch─Ö trwa┼éo┼Ť─ç tej opalenizny. Za nied┼éugo id─Ö na wesele kuzynki i chcia┼éam si─Ö ┼éadnie opali─ç ┼╝eby wszystkie ciocie nie narzeka┼éy jak zwykle, ┼╝e taka blada jestem, ale jak ju┼╝ mam wyda─ç t─ů kas─Ö to chc─Ö dobrego i trwa┼éego efektu. M├│wicie, ┼╝e minimum 2 tygodnie wytrzyma? Je┼Ťli b─Öd─Ö pi─ç du┼╝o wody i nawil┼╝a─ç sk├│r─Ö balsamami? Wierzy─ç mi si─Ö nie chce, ┼╝e a┼╝ 2 tygodnie... Aha i czy to prawda, ┼╝e nie mo┼╝na bra─ç gor─ůcych k─ůpieli je┼Ťli chce si─Ö przed┼éu┼╝y─ç efekt?
kotsimon

Postby megan » 18 Jul 2011, 16:54

No minimum 2-3 tygodnie efekt si─Ö utrzymuje. Inaczej nie by┼éoby sensu wydawa─ç tych kilkudziesi─Öciu z┼éotych. Ja opala┼éam si─Ö w kabinie dwa razy. Za pierwszym razem na odcie┼ä light, za drugim na medium, przy czym za drugim razem dop┼éaci┼éam 10 z┼é za ┼╝el przed┼éu┼╝aj─ůcy efekt opalania i faktycznie efekt utrzyma┼é si─Ö troch─Ö d┼éu┼╝ej. W sumie jakby to zliczy─ç to ok. 4 tygodni.
megan

Postby Kenza » 19 Jul 2011, 17:35

kotsimon wrote:Martwi mnie troch─Ö trwa┼éo┼Ť─ç tej opalenizny. Za nied┼éugo id─Ö na wesele kuzynki i chcia┼éam si─Ö ┼éadnie opali─ç ┼╝eby wszystkie ciocie nie narzeka┼éy jak zwykle, ┼╝e taka blada jestem, ale jak ju┼╝ mam wyda─ç t─ů kas─Ö to chc─Ö dobrego i trwa┼éego efektu. M├│wicie, ┼╝e minimum 2 tygodnie wytrzyma? Je┼Ťli b─Öd─Ö pi─ç du┼╝o wody i nawil┼╝a─ç sk├│r─Ö balsamami? Wierzy─ç mi si─Ö nie chce, ┼╝e a┼╝ 2 tygodnie... Aha i czy to prawda, ┼╝e nie mo┼╝na bra─ç gor─ůcych k─ůpieli je┼Ťli chce si─Ö przed┼éu┼╝y─ç efekt?

No lepiej unika─ç ciep┼éych k─ůpieli czy sauny.
Kenza

Postby lemur » 25 Jul 2011, 20:06

Ja s┼éysza┼éam, ┼╝e trwa┼éo┼Ť─ç opalenizny zale┼╝y w du┼╝ej mierze od rodzaju preparat├│w u┼╝ywanych przez kosmetyczk─Ö, wi─Öc najlepiej wypyta─ç o to swoj─ů specjalistk─Ö. Podobno mo┼╝na te┼╝ poprosi─ç w salonie o "pr├│bk─Ö" koloru, kt├│r─ů aplikuje si─Ö na r─Öce. Wtedy ┼éatwo zweryfikowa─ç czy dany kolor wygl─ůda na naszej sk├│rze naturalnie. To wa┼╝ne zw┼éaszcza dla kogo┼Ť, kto dajmy na to ryzykuje opalanie natryskowe kilka dni przed swoim weselem :D
lemur

Postby kotsimon » 27 Jul 2011, 17:46

Ju┼╝ jestem opalona i zadowolona, aczkolwiek wczoraj jeszcze chcia┼éam stch├│rzy─ç, bo moja kole┼╝anka z roku by┼éa par─Ö tygodni temu na opalaniu natryskowym i odradza┼éa mi ten zabieg, bo u niej pojawi┼éy si─Ö jakie┼Ť nier├│wno┼Ťci i plamy na sk├│rze. Czy u kt├│rejkolwiek z Was te┼╝ tak by┼éo? Ja ogl─ůdam si─Ö na okr─ůg┼éo i wydaje mi si─Ö ┼╝e wsz─Ödzie jest r├│wnomiernie. Nawet ch┼éopak ogl─ůda┼é i m├│wi┼é ┼╝e super to wygl─ůda, a zawsze si─Ö ┼Ťmieje ze mnie, kiedy u┼╝yj─Ö balsamu br─ůzuj─ůcego i gdzie┼Ť wyjdzie mi ma┼éa plamka ;)
kotsimon

Postby megan » 28 Jul 2011, 19:41

U mnie opalenizna wysz┼éa r├│wnomiernie. Mo┼╝e twoja kole┼╝anka mia┼éa jakie┼Ť zmiany czy nier├│wno┼Ťci na sk├│rze? Dotychczas nie s┼éysza┼éam, ┼╝eby kto┼Ť mia┼é plamy po opalaniu natryskowym.
megan

Postby Kenza » 11 Aug 2011, 11:40

Je┼Ťli kto┼Ť ma blizny czy rozst─Öpy to faktycznie opalenizna ich nie ukryje. By─ç mo┼╝e ta kole┼╝anka zapomnia┼éa te┼╝ o peelingu przed zabiegiem, albo ma jakie┼Ť problemy sk├│rne.
Kenza

Postby waikikiwiki » 22 Mar 2012, 11:16

Ja niedawno mia┼éam robione takie opalanie w przeci─ůgu dw├│ch miesi─Öcy dwa razy. niestety nie uda┼éo mi si─Ö p├│j┼Ť─ç dwa razy w to samo miejsce i to by┼é te┼╝ duu┼╝y problem. Za pierwszym razem wszystko by┼éo super - ladny kolor odpowiednio dobrany, pi─Öknie na┼éo┼╝one i nie by┼éo du┼╝ym problemem utrzyma─ç tak─ů opalenizn─Ö przez d┼éu┼╝szy czas. Za drugim ju┼╝ troszke gorzej - kolor bardziej pomara┼äczowy troszke zaciek├│w ( nie wiem czy to wina kosmetyczki czy preparat├│w) no i juz nie tak fajnie. Dziewczyny zwracajcie uwag─Ö na jakich kosmetykach to jest robione!.. z opalaniem natryskowym jest tak jak z np maseczk─ů na twarz - jest r├│┼╝nica czy kosmetyczka robi to na Bielendzie, clarenie czy na Dermice prawda? Jednym z nas b─Ödzie odpowiada─ç to a drugim co┼Ť innego. Dlatego jedna z nas b─Ödzie dobrze wygl─ůda─ç w "opaleni┼║nie z Onyxa" a inna w zupe┼énie innej. du┼╝o zale┼╝y od naszej sk├│ry oraz umiej─Ötno┼Ťci kosmetyczki. Podsumowuj─ů─ç zabieg uwa┼╝am za bardzo fajny i przydatny w sytuacjach awaryjnych;) ale mam zamiar znale┼║─ç sw├│j idealny salon z idealnymi kosmetykami do wykonywania tego zabiegu:)
waikikiwiki

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict