Kosmolifting - robiłyście?

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: lorna »

A że tak spytam, jaki jest koszt takiego zabiegu?
merlinka
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2012, 22:04

Re: Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: merlinka »

a przepraszam, ze pytam, ale pytanie takie czysto z ciekawosci ? :) ile macie lat dziewczyny, ze wybieracie sie juz na taki cosmolifting ?
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: gegusia »

lorna, z tego co sprawdziłam na stronie salonu jaki poleciła miska12 to koszt zabiegu to 240 zł. Mnie taka cena przekonuje jak ma pomóc, za dobry krem zapłaciłam ostatnio 70 zł a efektów nie ma:/ a już nie mówić o kosztach botoksu gdzie to wychodzi nawet 1000 zł...

merlinka ja mam akurat sporo ponad 30 lat, ale taki zabieg przydałby mi się już z 5 lat temu...
Awatar użytkownika
Pati
Posty: 19
Rejestracja: 25 mar 2012, 15:08

Re: Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: Pati »

Miśka aleprofesjonanie to napisalas :-)))

a ludzkimi slowami to na czym to polega?

Ja znam tylko termoliftingi :-) opisz ten cosmolifting... jak sie robi? co robi? za ile?
Sisi84
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2012, 11:12

Re: Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: Sisi84 »

hmm, to jest coś takiego jak focus? bo moja Mama robiła te zabiegi i sobie je chwali bardzo, teraz sama się zastanawiam czy nie zacząć bo się lekko sypie ;P, robiłam wczesniej zabiegi wyszczuplające w salonie w krakowie w klinice Laime i fajne efekty, ale te na twarz, mówicie że są dobre? MAcie jakieś zdjęcia albo coś?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”