Kosmolifting - robi┼éy┼Ťcie?

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

Kosmolifting - robi┼éy┼Ťcie?

Postby gegusia » 11 Mar 2012, 14:59

Ostatnio w jakim┼Ť programie widzia┼éam urywek wywiadu z pewn─ů pani─ů i ona poleca┼éa w┼éa┼Ťnie taki zabieg na cienie pod oczami, zmarszczki, nier├│wnomierny koloryt sk├│ry. Poczyta┼éam troszk─Ö w necie na czym to polega, ale nie znam nikogo kto taki zabieg mia┼é robiony... By┼éam ju┼╝ w 3 salonach kosmetycznych i nigdzie nie robi─ů, tak┼╝e i cenowo nie wiem jak to wychodzi... Mam brzydkie przebarwienia na twarzy, ma┼ée zmarszczki i chce si─Ö tego pozby─ç koniecznie i pomy┼Ťla┼éam, ┼╝e mo┼╝e taki zabieg, ale ju┼╝ nie wiem sama, dorad┼║cie :)
gegusia

Re: Kosmolifting - robi┼éy┼Ťcie?

Postby merlinka » 11 Mar 2012, 22:07

ale o jakim zabiegu mowisz ? na czym ten zabieg polega ? jak sie go robi itd :) napisz, to wtedy pogadamy, bo tak to nie mam pojecia o czym mowisz...
merlinka

Postby JolaZ » 12 Mar 2012, 19:50

@merlince chodzi o kosmolifting - jak w tytule w─ůtku. Ja nie robi┼éam, bo jeszcze nie musz─Ö, ale s┼éysza┼éam ┼╝e to nieinwazyjna metoda zwi─ůzana z masa┼╝em twarzy, wi─Öc jak dla mnie troch─Ö ┼Ťciema. Jest tak wiele skutecznych zabieg├│w, ┼╝e jak opowiesz kosmetyczce o swoich problemach na pewno Ci co┼Ť doradzi, wiadomo najfajniej by┼éoby zda─ç si─Ö na kosmetyki i masa┼╝, ale czasami to nie wystarczy.
JolaZ

Postby sasetka » 12 Mar 2012, 21:41

Kiedy┼Ť na tvn style ogl─ůda┼éam program jakis o urodzie i tam m├│wili o tym cosmoliftingu. To podobno jaka┼Ť nowa metoda, dlatego pewnie nie stosuj─ů jej jeszcze w ka┼╝dym zak┼éadzie kosmetycznym a jedynie w du┼╝ych ekskluzywnych salonach.
Du┼╝ym plusem jest to, ┼╝e jest nieinwazyjna, w przeciwie┼ästwie do tradycyjnego liftingu. Pytanie tylko, czy skuteczna? Nie znam nikogo, kto by taki zabieg przeszed┼é, wi─Öc nie wiem jak to wygl─ůda w rzeczywistosci.
sasetka

Postby ladyewe » 12 Mar 2012, 22:50

Moja ciocia robiła to :) Mówiła, że efekt jest super, lepszy niż po botoksie :)
ladyewe

Postby sasetka » 13 Mar 2012, 12:56

A widzia┼éa┼Ť cioci─Ö po tym cosmoliftingu, ile ma lat w og├│le? Wg Ciebie wida─ç popraw─Ö? A jak dawno robi┼éa, nie wiesz? Ciekawa jestem jak d┼éugo utrzymuj─ů si─Ö efekty i jak cz─Östo trzeba powtarza─ç zabieg. Ale cena to juz pewnie kosmos.
sasetka

Postby merlinka » 13 Mar 2012, 18:06

taki cosmolifting to moze byc calkiem fajna sprawa... nic nam nie wstrzykuja w twarz it. tylko naturalny masaz :) lepszy to sto razy niz wstrzykiwanie jakiegos botoxu czy innego go*na.
merlinka

Postby ladyewe » 13 Mar 2012, 23:01

Widzia┼éam cioci─Ö. Ma tak─ů promienn─ů twarz :) Wg mnie wygl─ůda ┼Ťwietnie i ma taki dobry humor :) Kiedy┼Ť raz robi┼éa sobie botoks i mia┼éa wyrzuty sumienia, ┼╝e robi, a teraz nie do poznania :)
ladyewe

Postby marietta » 14 Mar 2012, 12:47

Ja nie korzysta┼éam z tej metody, ale wiem ┼╝e niekt├│re zabiegi mog─ů zdzia┼éa─ç cuda. I nie potrzeba do tego skalpela. Co do omawianej przez was, wydaje mi si─Ö ┼╝e dobrze jest skorzysta─ç tym bardziej ┼╝e nie jest inwazyjna, ┼╝eby przygotowa─ç cer─Ö na oddzia┼éywanie promieni s┼éonecznych. Zreszt─ů ju┼╝ niezale┼╝nie od pory roku ;)
marietta

Postby miska12 » 14 Mar 2012, 18:11

Ja by┼éam w Centrum Zdrowia i Urody Chanta'l i jako jedyny z niewielu miejsc w Warszawie z ogromnym sukcesem przeprowadzi┼é zabiegi CosmoLiftingu japo┼äskiego doskonale i profesjonalnie. A to, dlatego ┼╝e na sta┼ée wsp├│┼épracuj─ůc a┼╝ z czterema dyplomowanymi terapeutami posiadaj─ůcymi mi─Ödzynarodowy certyfikat wystawiony przez Instytut Reflekoslogii Lone Sorensen w Hiszpanii.
miska12

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict