Pro┼Ťba o wype┼énienie ankiety dotycz─ůcej zwalczania cellulitu

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

Pro┼Ťba o wype┼énienie ankiety dotycz─ůcej zwalczania cellulitu

Postby sangrita » 05 Apr 2012, 17:05

Przedstawiam Pa┼ästwu ankiet─Ö dotycz─ůc─ů cellulitu. Jest ona przeznaczona dla kobiet, kt├│re zmagaj─ů si─Ö z tym problem oraz dla Pa┼ä, kt├│re korzysta┼éy z zabieg├│w antycellulitowych w salonach kosmetycznych, spa itp. Ankieta zosta┼éa sporz─ůdzona wy┼é─ůcznie w celach badawczych. Pytania s─ů anonimowe, wyniki ankiety pos┼éu┼╝─ů mi do napisania pracy licencjackiej p.t. Walka z cellulitem poprzez aktywno┼Ť─ç fizyczn─ů i zabiegi odnowy biologicznej. Uprzejmie prosz─Ö o wype┼énienie ankiety, kt├│ra pomo┼╝e mi pozna─ç Pa┼ästwa opini─Ö. Z g├│ry dzi─Ökuj─Ö za po┼Ťwi─Öcony czas i udzielone odpowiedzi.

Link do ankiety:
http://www.ankiety.sitehosting.pl/ankieta/953
sangrita

Re: Pro┼Ťba o wype┼énienie ankiety dotycz─ůcej zwalczania cellu

Postby Kenza » 10 Apr 2012, 19:22

Zrobione. Jak b─Öd─ů wyniki to prosz─Ö si─Ö nimi cho─ç troch─Ö podzieli─ç. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie. Ja sama np. wiem dobrze, jak walczy─ç z cellulitem, ale ostatnio z powodu braku czasu i motywacji prawie nic z tym nie robi─Ö, powtarzaj─ůc sobie, ┼╝e u mnie niemal w og├│le nie ma pomara┼äczowej sk├│rki - wida─ç tylko troch─Ö przy silnym uj─Öciu fa┼édy sk├│ry.
Kenza

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict