Prośba o wypełnienie ankiety dotyczącej zwalczania cellulitu

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
sangrita
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2012, 17:04

Prośba o wypełnienie ankiety dotyczącej zwalczania cellulitu

Post autor: sangrita »

Przedstawiam Państwu ankietę dotyczącą cellulitu. Jest ona przeznaczona dla kobiet, które zmagają się z tym problem oraz dla Pań, które korzystały z zabiegów antycellulitowych w salonach kosmetycznych, spa itp. Ankieta została sporządzona wyłącznie w celach badawczych. Pytania są anonimowe, wyniki ankiety posłużą mi do napisania pracy licencjackiej p.t. Walka z cellulitem poprzez aktywność fizyczną i zabiegi odnowy biologicznej. Uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety, która pomoże mi poznać Państwa opinię. Z góry dziękuję za poświęcony czas i udzielone odpowiedzi.

Link do ankiety:
http://www.ankiety.sitehosting.pl/ankieta/953
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Prośba o wypełnienie ankiety dotyczącej zwalczania cellu

Post autor: Kenza »

Zrobione. Jak będą wyniki to proszę się nimi choć trochę podzielić. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie. Ja sama np. wiem dobrze, jak walczyć z cellulitem, ale ostatnio z powodu braku czasu i motywacji prawie nic z tym nie robię, powtarzając sobie, że u mnie niemal w ogóle nie ma pomarańczowej skórki - widać tylko trochę przy silnym ujęciu fałdy skóry.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”