Urządzenie Sculptor - co to jest?

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
żuczek
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:16

Urządzenie Sculptor - co to jest?

Post autor: żuczek »

Ktos mi opowiadal ostatnio o zabigach na tluszcz na urzadzeniu Sculptor, nic nie znalazłam na ten temat na forach wiec jak ktos korzystał albo coś wie to będe wdzieczna. Ja sie dowiedzialam tylko ze masuje, xo xo
Sisi84
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2012, 11:12

Re: Urządzenie Sculptor - co to jest?

Post autor: Sisi84 »

Ja polecam, wykupiłam sobie kilka zabiegów sculptora i rezultaty są fajne. u mnie już po 1 zabiegu brzuch się zrobil jakby taki miększy i zaczęło zemnie „schodzic” to co tam siedziało ;), kosmetolog zaleciła mi pić dużo wody i nie objadać się po nocach i powiem Ci że efekty naprawde widać, PS. do masowania to to nie służy ;)
Mary
Posty: 7
Rejestracja: 26 kwie 2012, 09:44

Re: Urządzenie Sculptor - co to jest?

Post autor: Mary »

też własnie o tym słyszałam, ale jakie sa ceny ktos znalazł? Pewnie majątek to kosztuje
żuczek
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:16

Re: Urządzenie Sculptor - co to jest?

Post autor: żuczek »

@Sisi84 dzięki za info, a ile to kosztuje i ile trzeba zabiegów?
PS. a mogę wykonywać ten zabieg gdy mam popękane naczynka na udach???
Sisi84
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2012, 11:12

Re: Urządzenie Sculptor - co to jest?

Post autor: Sisi84 »

To już kwestia indywidualna, więc lepiej udaj się do salonu i zapytaj, w Laime pracują przemiłe i doświadczone panie więc ja im ufam w 100%.
Dareczka
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2013, 09:33

Re: Urządzenie Sculptor - co to jest?

Post autor: Dareczka »

ooo własnie to urzadzenie robilam tez w tym laime, a robilyscie moze to na cellulit? bo zeszlo mi z ud i brzucha ale nadal mam cellulit i sie zastanawiam czy tak juz zostanie czy cos da sie z tym zrobic?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”