fale radiowe

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

Re: fale radiowe

Postby BeeBee » 16 Nov 2010, 21:13

ojj co┼Ť bardzo reklamujesz ten salon :P
BeeBee

Postby karo » 26 May 2011, 19:19

czy kto┼Ť w og├│le mia┼é robiony ten zabieg falami radiowymi? Jestem ciekawa czy to w og├│le dzia┼éa i jakie s─ů efekty????
karo

Postby JolaZ » 27 May 2011, 16:21

Ten zabieg nie jest jako┼Ť super popularny w Polsce bo pobudzaj─ůc uk┼éad kr─ů┼╝enia i limfatyczny mo┼╝e przynie┼Ť─ç efekty nawet po 2-6 miesi─ůcach! Ma┼éo komu chce si─Ö tak d┼éugo czeka─ç, bo mo┼╝na znale┼║─ç wiele innych zabieg├│w, kt├│re daj─ů efekt od zaraz albo po kilku dniach. S┼éysza┼éam, ┼╝e zabieg polecany jest zw┼éaszcza osobom w wieku od 35 do 60 lat - celem poprawy napi─Öcia sk├│ry oraz osobom po 30 roku ┼╝ycia ÔÇô profilaktycznie, aby nie utraci─ç kolagenu, zabiegi wykonuje si─Ö r├│wnie┼╝ w celu redukcji tr─ůdziku oraz blizn potr─ůdzikowych.
JolaZ

Postby dafne » 29 May 2011, 18:12

Tak, to prawda ┼╝e na efekty trzeba si─Ö naczeka─ç, ale to lifting bez skalpela. Zabieg znacznie zwi─Öksza g─Östo┼Ť─ç sk├│ry, poprawia jej ukrwienie. Zabieg mo┼╝na wykonywa─ç na: ramionach, brzuchu, wewn─Ötrznej i zewn─Ötrznej cz─Ö┼Ťci ud, kolanach, torsie, ot┼éuszczonych plecach. Fale radiowe przyczyniaj─ů si─Ö do redukcji nadmiaru tkanki t┼éuszczowej oraz wspomagaj─ů modelowanie sylwetki. Zabiegi na twarz wyg┼éadzaj─ů zmarszczki, zwi─Ökszaj─ů elastyczno┼Ť─ç sk├│ry, modeluj─ů owal twarzy i poprawi─ů jej wygl─ůd.

Czasami warto poczeka─ç na efekty.
dafne

Postby lemur » 30 May 2011, 19:07

Po tym zabiegu pacjentka mo┼╝e od zaraz wr├│ci─ç do domu, jedyne widoczne konsekwencje to delikatne zaczerwienienia kt├│re znikn─ů najp├│┼║niej nast─Öpnego dnia. Na efekt jednak si─Ö czeka a znika po 1-1,5 roku, wtedy trzeba zn├│w powt├│rzy─ç zabieg. fale radiowe nie s─ů jednak skuteczne w przypadku g┼é─Öbokich zmarszczek. S┼éysza┼éam te┼╝ ┼╝e je┼Ťli zabieg wykonuje niezbyt dobry specjalista, to mo┼╝e doj┼Ť─ç do poparzenia.
lemur

Postby dafne » 01 Jun 2011, 15:15

Mnie najbardziej interesuje to działanie antycellulitowe o którym już wspomniałam. Taki jest mechanizm działania:
RF oddzia┼éuje zar├│wno na tkanki powierzchowne jak i dociera do g┼é─Öbokich warstw sk├│ry i kom├│rek t┼éuszczowych (adipocyt├│w) w kt├│rych zawarte s─ů tr├│jglicerydy. Pod wp┼éywem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli tzw. lipolizy.
Podczas zabieg├│w pobudzany jest te┼╝ uk┼éad limfatyczny i krwiono┼Ťny. Zwi─Öksza si─Ö metabolizm w tkankach.
dafne

Postby certyfikowane_piekno » 29 Jun 2011, 11:28

Jedna z Was poruszy┼éa bardzo wa┼╝n─ů kwesti─Ö! Trzeba pami─Öta─ç, ┼╝eby swoj─ů twarz i cia┼éo powierzy─ç specjali┼Ťcie, bo przecie┼╝ nie chcemy wygl─ůda─ç po zabiegu gorzej ni┼╝ przed nim. Wa┼╝ne informacje na temat medycyny estetycznej i lekarzy, kt├│rzy znaj─ů si─Ö na swoim fachu, znajdziecie na stronie: www.certyfikowani.org
certyfikowane_piekno

Postby Sisi84 » 15 Jan 2013, 13:22

Super sprawa, fale radiowe robi sobie moja Mama systematycznie na podtrzymanie efektu po serii co miesi─ůc jeden zabieg i od roku wygl─ůda ┼Ťlicznie, tez nad nimi myslalam ale podobno dla mnie wkas bedzie bardziej odpowiedni bo jestem po 30stce. W Krakowie mog─Ö polecic fale w salonie Laime, natomiast kolezanka mi mowila tez ze w Lublinie maj─ů dobre.
Sisi84

Postby Mary » 24 Jan 2013, 19:22

@Sisi84
A jak wygl─ůda kwestia b├│lu w tych zabiegach? Bo w┼éa┼Ťnie te┼╝ si─Ö zastanawiam nad Laime.
Mary

Postby kasiap » 25 Jan 2013, 15:12

Ten zabieg nie boli, jest troch─Ö neiprzyjemny - ja mia┼éam go robionego na urz─ůdzneiu Recation i polecam, pewnie gdzie┼Ť w Twojej okolicy te┼╝ go jaki┼Ť gabinet robi. Mnie efekt po 2 zabigeach bardzo zadowoli┼é i nie czeka┼éam na niego jak ko┼Ť pisa┼é kilka miesi─Öcy. Ja ju┼╝ po kilku dniach widzia┼éam, ┼╝e sk├│ra ma inn─ů struktur─Ö, jest bardziej - hmm jak to opisa─ç - "┼╝ywa", j─Ödrna. Nie tylko ja zreszt─ů zauwa┼╝y┼éam r├│┼╝nice, bo znajomi m├│wili, ze dobrze wygl─ůdam :)
kasiap

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict