zabieg cell fusion c

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
BeeBee
Posty: 14
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:03

Re: zabieg cell fusion c

Post autor: BeeBee »

na czym on polega ?
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: zabieg cell fusion c

Post autor: Eewa »

Jest kilka słów o tym zabiegu na stronie wrocławskiego salonu Art Estetica:

Zabiegi Cell Fusion C są komponowane indywidualnie dla każdego klienta pod kątem specyficznych wymagań jego skóry. Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy, obrazująca stan zdrowia i kondycję cery. Specjalistyczny zabieg pielęgnacyjny rozpoczyna się od eksfoliacji, której rodzaj oraz intensywność zostają dobrane do wymagań skóry. Jest to ważny etap, pozwalający na eliminację martwego naskórka oraz odświeżenie powierzchni skóry. Kolejne kroki zabiegu z użyciem zaawansowanych masek, mieszanek oraz skoncentrowanych serum zależą od celów pielęgnacyjnych, na jakich skupia się terapia. Specjalistyczne receptury, oparte na wyselekcjonowanych substancjach roślinnych i najnowszej generacji składnikach otrzymywanych biotechnologicznie dają widoczne, profesjonalne rezultaty, działając w określonych kierunkach. Istotnym elementem kuracji Cell Fusion C jest prawidłowa pielęgnacja codzienna – dlatego po zabiegu kosmetyczka opracowuje dla klienta specjalny program pielęgnacji, polecając preparaty, pomagające rozwiązać konkretne problemy skóry.


źródło: http://artestetica.pl/%E2%80%A2_zabiegi_cell_fusion_c.html
Awatar użytkownika
boxxy
Posty: 27
Rejestracja: 15 mar 2011, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: zabieg cell fusion c

Post autor: boxxy »

Ostatnio byłam na takim badaniu przeprowadzanym za darmo przez BioDermę w Galerii Dominikańskiej. Były rozstawione takie namioty, w których lekarze dermatolodzy robili badania skóry i dobierali odpowiednie kosmetyki i porady.
Dostałam dodatkowo próbki kremów oraz kupony. Kupiłam sobie taką wodę "płyn micelarny" dla skóry wrażliwej z 30 % rabatem za 41 zł. Uważam, że jest to jeden z lepszych kosmetyków jeżeli chodzi o demakijaż.

Myślę, że warto zrobić taką analizę - przynajmniej raz na jakiś czas. Aby wiedzieć jak dbać o swoją skórę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”