Żele do higieny intymnej

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Żele do higieny intymnej

Post autor: lemur »

Mój ginekolog poradził mi płyn ginekologiczny Lactacyd, kiedy złapałam lekką infekcję i ja też z czystym sumieniem polecam bo zapewnia poczucie świeżości przez cały dzień i łagodzi wszelkie intymne podrażnienia. Jest to płyn leczniczy. Polecany po wszelkiego rodzaju kuracjach antybiotykowych, oraz przy zapaleniach i ma fajne, wydajne opakowanie.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Żele do higieny intymnej

Post autor: kotsimon »

Ja używam teraz płynu z Soraya kora dębu z kwasem mlekowym i d-panthenolem. Ładnie pachnie, jest bardzo wydajny i nie podrażnia.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Żele do higieny intymnej

Post autor: coralie »

Polecam płyn do higieny intymnej z lirene. Do wyboru macie aloesowy, proteinowy, hialuronowy i lukrecjowy. Ja mam ten ostatni - łagodzący. Bardzo ładnie pachnie i daje przyjemne uczucie świeżości ;)
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Żele do higieny intymnej

Post autor: Eewa »

Lactacyd jest w tej dziedzinie bezkonkurencyjny moim zdaniem. Używam go od dawna i nigdy nie miałam żadnych podrażnień, czy infekcji. Z jakieś 2 lata temu Lactacyd miał podstronę o nazwie "higiena intymna" na której firma edukowała Polki jak dbać o higienę miejsc intymnych. Strona była bardzo fajna i można było na niej np. zadać pytanie ginekologowi. Niestety zniknęła z sieci, a szkoda bo jak widać jest zapotrzebowanie na takie informacje.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Żele do higieny intymnej

Post autor: dafne »

A ja słyszałam, że najlepiej używać delikatnych pianek do higieny intymnej np. lirene. pharmaceris, bielanda. Zwłaszcza jeśli kobieta przyjmuje doustną antykoncepcję, czy jakikolwiek antybiotyk powinna zadbać o zachowanie naturalnej flory bakteryjnej. Niewskazane są mydła i gąbki, one też mogą doprowadzić do infekcjii.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Żele do higieny intymnej

Post autor: olivia »

Ja sądzę, że to lekka przesada, a pianki do higieny intymnej chyba są polecane dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia. Tak mi się wydaje.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Żele do higieny intymnej

Post autor: Kenza »

Zwolenniczki Lactacytu mają teraz ułatwiony dostęp do wielkich butelek - 400 ml. Od niedawna można je kupić w biedronce za 14 zł. A nawet w drogeriach nie widziałam tych dużych.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Żele do higieny intymnej

Post autor: JolaZ »

Trzeba pamiętać, że kiedy pojawi się jakaś infekcja to warto zaopatrzyć się w chusteczki do higieny intymnej i używać ich nawet kilka razy dziennie.
Awatar użytkownika
emilee92
Posty: 33
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:40
Kontakt:

Re: Żele do higieny intymnej

Post autor: emilee92 »

Ja osobiście od bardzo dawna stosuje tylko żele z ziaji no i jestem z nich bardzo zadowolona. Używam różnych rodzai obecnie mam brzoskwiniowy ale podobno najlepszy jest taki w kolorze czerwonym, nie wiem jeszcze nie używałam i on ogólnie jest trudno dostępny rzadko kiedy można go spotkać na sklepowych półkach chociaż już kilku krotnie widziałam go w najróżniejszych sklepach od drogerii po wieloprzemysłowy.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Żele do higieny intymnej

Post autor: Kenza »

Żele z Ziaji, o ile się nie myle, zawsze dostępne są w drogerii natura i rossmann, więc z dostępem nie powinno być jednak probelemu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”