eyeliner - nagroda za polecenie :D

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

eyeliner - nagroda za polecenie :D

Post autor: mvp »

Kochane, dużo dam, żeby ktoś mi polecił jakiś super eyeliner , bezbłędny, żebym mogła zajechać super kreski bez rozmazywania !! :D naprawdę sprawdziłam już wiele marek, metoda prób i błędów całkiem sporo mnie kosztowała, nie mówiąc już o nauce rysowania poprawnych krech :P polećcie cośś !!!! oczywiście mówimy o carnych eyelinerach :D
Awatar użytkownika
shania
Posty: 33
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:04

Re: eyeliner - nagroda za polecenie :D

Post autor: shania »

czarny z rimmela, daje rade, trzeba czekac az wyschnie w bezruchu chwilke :) ale jak sie ma wprawe w kresleniu to jest ok :D
iceicebaby
Posty: 9
Rejestracja: 10 wrz 2010, 08:16

Re: eyeliner - nagroda za polecenie :D

Post autor: iceicebaby »

Inglot!!! bezkonkurencyjny, cena niecale 20zł, ale bardzo wydajny!!!!! i do tego mega wygodny pędzelek, lepszego nie ma na rynku!!!!!!!!! :mrgreen:
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Re: eyeliner - nagroda za polecenie :D

Post autor: basia »

a jaka jest nagroda ?!:D
inglot, popieram !
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: eyeliner - nagroda za polecenie :D

Post autor: Lena »

polecam żelowe linery, np. z MAC'a rewelacja, idealna kreska, bardzo trwały i kolory boskie :)
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Re: eyeliner - nagroda za polecenie :D

Post autor: basia »

żelowe ? co to daje, że jest on żelowy ?
no i jaka jest nagroda za polecenie eyelinera ? :mrgreen:
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: eyeliner - nagroda za polecenie :D

Post autor: Lena »

basia pisze:żelowe ? co to daje, że jest on żelowy ?
no i jaka jest nagroda za polecenie eyelinera ? :mrgreen:

Nie żelowe, a kremowe (palce wystukały, nim pomyślała głowa) są jak farbki, mają świetną trwałość, nie rozmazują się, doskonale się nakładają, praktycznie same :D Nazywa się to FLUIDLINE ;)
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: eyeliner - nagroda za polecenie :D

Post autor: princesita »

Z Clinique też taki jest, malowały mnie panie wizażystki nim kiedyś w douglasie, był on strasznie trwały. Nie wiem czemu kosmetyki clinique nie są w Polsce popularne, skoro są tak super
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: eyeliner - nagroda za polecenie :D

Post autor: Marta »

Ja za to mogę polecić taką "pastę" z Inglota - i to właśnie nazywa się KONTURÓWKA DO POWIEK W ŻELU MATTE 77. Nakłada się to specjalnym pędzelkiem. Nie ukrywam, że trzeba mieć w tym wprawę, ale efekt jest bardzo długotrwały. Zwykła kredka się nie umywa. Poza tym oko jest fajnie wyostrzone ;)
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: eyeliner - nagroda za polecenie :D

Post autor: Kenza »

Ja używam linera z Bourjois i w skali od 1 do 10 dałabym mu 8,5 bo: jest trwały, rysuje dość precyzyjne kreski nawet jeśli nie ma się wielkiej wprawy (tak jak ja) i generalnie wystarczy jedne szybkie pociągnięcie i wychodzimy z domu. Kiedyś "studenckie pustki portfelowe" zmusiły mnie do zakupu jakiegoś badziewia w rossmanie za 5 zł... użyłam tego 3 razy i się poddałam - nie byłam w stanie namalować choć trochę równej kreski nie mówiąc o tym, że wydawało mi się że ten kosmetyk jest mocno rozcieńczony wodą!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”