Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: dafne »

Nie wiem dlaczego ale po prostu zawsze mam po tym plamki :( Ale z doświadczenia wiem że trzeba samemu poszukać najlepszych dla siebie kosmetyków, bo każda skóra jest inna.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: kotsimon »

Wiele dziewczyn popełnia błędy w aplikacji kosmetyków brązujących. Dla mnie naniesienie samoopalacza w chusteczce to niełatwa sztuka. Łatwiej jest rozprowadzić zwykły balsam. Czasami jednak brakuje cierpliwości żeby po naniesieniu kremu brązującego odczekać te kilka minut póki kosmetyk się nie wchłonie i tak powstają nierówności i odbicia od ubrań.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: Eewa »

Ja od Sopotu z Ziaji miałam bardzo żółtawą cerę. Na opakowaniu pisało, żeby smarować się tak długo, aż kolor będzie satysfakcjonujący, więc posmarowałam się dwa razy... dzień po dniu i efektem była po prostu żółtawo-pomarańczowa twarz! Wyglądało to mega nienaturalnie i nieestetycznie. Musiałam użyć peelingu i na szczęście skóra trochę zbladła. Ale i tak w pracy koleżanka powiedziała, że mam dziwny kolor skóry i spytała czy byłam na solarium :?
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: lemur »

Eewa pisze:Ja od Sopotu z Ziaji miałam bardzo żółtawą cerę. Na opakowaniu pisało, żeby smarować się tak długo, aż kolor będzie satysfakcjonujący, więc posmarowałam się dwa razy... dzień po dniu i efektem była po prostu żółtawo-pomarańczowa twarz! Wyglądało to mega nienaturalnie i nieestetycznie. Musiałam użyć peelingu i na szczęście skóra trochę zbladła. Ale i tak w pracy koleżanka powiedziała, że mam dziwny kolor skóry i spytała czy byłam na solarium :?


A smarowałaś balsamem do ciała czy kremem do twarzy? Bo to jest różnica. Jednak skóra na twarzy jest inna niż na ciele. Ten krem do twarzy z linii sopot jest bardziej nawilżający i delikatniej brązuje niż balsam, więc jest bezpieczniejszy. Ja używam go regularnie i nie miewam problemów z kolorem cery.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: Eewa »

No przyznaję szczerze, że smarowałam twarz balsamem do ciała, bo nie kupiłam wtedy kremu do twarzy z tej linii (po prostu nie było go w drogerii), a bardzo chciałam użyć tego balsamu brązującego, a z kolei używając go na ciało, musiałam też na twarz, bo jakby to wyglądało gdybym wszystko oprócz twarzy miała opalone?
karo
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2011, 22:11

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: karo »

Do twarzy polecam żel galenica. Nie jest zbyt tani, ale starcza na długo. Nie śmierdzi i nie barwi buźki na żółto.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: Eewa »

Dziękuję za radę, na pewno spróbuję, bo sopotu już się boję ;)
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: Kenza »

Zaczynam myśleć, że jednak żaden kosmetyk brązujący nie zastąpi opalania. Dzisiaj spociłam się na słońcu i krem brązujący zostawił plamy na mojej ulubionej białej sukience, niby z praniem nie było problemu ale sam fakt że moja "opalenizna" topi się na słońcu budzi we mnie dyskomfort.
'
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: Eewa »

Już nie raz słyszałam, że np. dove czy ziaja nie brudzą ubrań, a z doświadczenia też wiem że to nieprawda... Biała bluzka moim zdaniem nie idzie w parze z żadnym balsamem brązującym.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: kotsimon »

Ostatnio pierwszy raz użyłam sprayu samoopalającego do twarzy i ciała z kolastyny i jestem bardzo zadowolona. Zwłaszcza na buzi robi się piękny brązowawy odcień i skóra jest nawilżona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”