Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: olivia »

Jakich kosmetyków używacie, kiedy nie macie czasu na opalanie a chcecie wyglądać odpowiednio do pogody? Mam dość bycia bladą, a nie mam kiedy się opalać, o urlopie póki co nie ma mowy. Rok temu stosowałam summer glow z dove ale czasami robiły mi się plamki, nierówności. Co polecacie? Może macie jakiś sprawdzony sposób żeby taki krem nanieść równomiernie?
antracyt
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2011, 19:01
Lokalizacja: wawa

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: antracyt »

Ja ostatnio odkryłam mus samoopalający lirene , są 2 wersje dla jasnej i ciemnej karnacji. Jak dla mnie jest bardzo fajny i dobrze się nakłąda(jest w formie takiej pianki) Zazwyczaj nakładam go wieczorem tak 1-2 razy w tygodniu, więc nie wiem jak szybko są efekty, bo rano już oczywiście widać:) Dla mnie jest lepszy niż kremy, bo szybciej się rozprowadza i nie mam smug.Jest też wydajny a kosztuje jakieś 14-16 zł.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: JolaZ »

Ja używam od czasu do czasu balsamu brązującego z Ziaja Sopot. Równomiernie kryje bez smug, ładnie się wchłania, na drugi dzień nie brudzi białej bluzki tak jak niektóre kremy brązujące. Można go stosować i na ciało i na buzie. Także przy zmywaniu nietrudno wrócić do swojego koloru bez plamek, ale oczywiście potrzebny jest peeling i balsam nawilżający. Ładna naturalna opalenizna już po pierwszym użyciu. Wydajny i tani kosmetyk.
Jeden minus: zapach - niestety taki typowy dla samoopalacza. ;)
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: lemur »

Zdecydowanie Lirene body arabica-cafe mocha czy latte w zależności czy do ciemnej czy jasnej karnacji. Równomierny efekt bez ciapek i plamek i ładny zapach. Chociaż jestem pewna że przy każdym balsamie brązującym można zafundować sobie skórę dalmatyńczyka - trzeba użyć peelingu przed "malowaniem" ciała kremem brązującym i nawilżać. Wtedy efekt będzie równy.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: Kenza »

Ja używałam balsamu brązującego z Soraya i byłam naprawdę zadowolona z efektów. Z dnia na dzień można było zyskiwać ładną, naturalną opaleniznę. Widziałam efekty różnych kremów brązujących a ten dawał naprawdę naturalny ładny kolor i nie śmierdział tak jak niektóre samoopalacze i kremy brązujące.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: dafne »

Ja odradzam stosowanie chusteczek samoopalających z Dax. Za każdym razem kiedy próbuję się zbrązowić tą chusteczką jestem cała w plamy! Nawet odpowiednia pielęgnacja i peeling nic nie dają. Z żadnym kremem brązującym nie miałam tego problemu. Nie wiem czy da się użyć tych chusteczek i być zadowolonym.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: lemur »

A na skórę twarzy dobry jest sopot z ziaji.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: dafne »

Ja też kibicuje Ziaji bo ze wszystkich balsamów jakie miałam to niektóre cuchnęły, niektóre być może pozostawiły efekt ale ja go nie zauważyłam! Ale dobrze jest też brązowić skórę od wewnątrz tzn. poprzez dietę (bo chyba zabrzmiało to trochę dziwnie). Ja chrupię sobie jak królik Bugs codziennie 2-3 marchewki, jem pomidory, sałatę, arbuzy, grejpfruty - produkty bogate w karotenoidy. One lepiej opalają niż kremy brązujące.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: JolaZ »

Polecam też balsam stopniowo brązujący z Dax Cosmetics. Nie zostawia smug,nawilża, szybko się wchłania a efekt wakacyjnej opalenizny pozostaje na długo. I co najważniejsze - po kąpieli nie schodzi nierównomiernie, można powiedzieć że w ogóle nie schodzi, bo coś z niego zawsze zostaje :) Jeśli tylko używa się przynajmniej 2-3 razy w tygodniu to opalenizna utrzymuje się cały czas :)Jest wydajny i kosztuje ok. 12 zł. Jak dla mnie ładniej pachnie niż Ziaja, którą też lubię za efekt opalenizny.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: JolaZ »

Zawsze można zamiast kremem nadrabiać opaleniznę pudrem brązującym.
Ja polecam:
Deborah, Maxi Terra - lekka konsystencja, ładny, naturalny kolor i łatwo nim wyrównać różnicę w kolorze twarzy i szyi (Czasami mam ten problem przy innych pudrach brązujących), nie robi efektu "twarzy manekina"
Oriflame, Giordani Gold, luxury Schimmer powder - bardzo wydajny, nadaje twarzy lekki połysk, błyszczy
Astor, Deluxe Bronzer Jewels - te kolory ładnie się przenikają na buzi, dopasują się do każdego odcienia skóry, bardzo dobry brązer!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”