Pasty wybielające

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: Pasty wybielające

Post autor: dalia »

Dziewczyny a próbowała któraś wybielić zęby glinką?
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Pasty wybielające

Post autor: lemur »

Glinka trochę usuwa kamień, ale lepiej radzi sobie z wybielaniem. Działanie można zauważyć już kilka dni po zastosowaniu. Lepiej używa się glinki w paście - chodzi tu o sam komfort stosowania.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Pasty wybielające

Post autor: olivia »

Ja już odstawiam Białą Perłę. Testuję od miesiąca i mam białe zęby, od kilku dni nie stają się już bielsze, więc dochodzę do wniosku, że można odstawić. Białą Perłę oceniam na 5. Bardzo mi wybieliła zęby. Według wskaźnika o 3 tony. Polecam z czystym sumieniem - niewielkie pieniądze, a efekt świetny, ale trzeba duużo cierpliwości! A problemów z nadwrażliwością i dziąsłami nie miałam.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Pasty wybielające

Post autor: megan »

dalia pisze:Białą Perłę oceniam na 5. Bardzo mi wybieliła zęby. Według wskaźnika o 3 tony. Polecam z czystym sumieniem - niewielkie pieniądze, a efekt świetny, ale

Glinka w ogóle jest dobra dla zębów bo zawiera wapń (także żelazo, krem, magnez). Stosuje się ją też przy zapaleniu gardła - wtedy robi się płukankę.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Pasty wybielające

Post autor: kiziamizia »

olivia pisze:Ja już odstawiam Białą Perłę. Testuję od miesiąca i mam białe zęby, od kilku dni nie stają się już bielsze, więc dochodzę do wniosku, że można odstawić. Białą Perłę oceniam na 5. Bardzo mi wybieliła zęby. Według wskaźnika o 3 tony. Polecam z czystym sumieniem - niewielkie pieniądze, a efekt świetny, ale trzeba duużo cierpliwości! A problemów z nadwrażliwością i dziąsłami nie miałam.

Ja też jestem zadowolona z efektu, ale nadal stosuję Białą Perłę, tylko że rzadziej - tak raz dziennie. Zęby bielutkie ;)
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Pasty wybielające

Post autor: olivia »

A słyszałyście może o metodzie Liquid Smile? czytałam o tym w gazecie, jakimś magazynie dla kobiet, ale była tylko mała notka o tym, że to taki preparat w formie żelu, który nałożony na zęby działa jak profesjonalne wybielanie. Jest dostępny z aplikatorem w postaci pędzelka. Stosuje się to samodzielnie w domu, podobnie jak białą perłę, ale jest to mniej uciążliwe. Wystarczy wieczorem umyć dokładnie zęby, osuszyć chusteczką, nanieść żel, wytrzymać szczerząc się do siebie 30 sekund i już. I tak przez 14 dni. Nie wiem czy można temu ufać i nie mogę tego na razie nigdzie dostać chociaż pytam w gabinetach stomatologicznych. Preparat na razie jest trudno dostępny. Na stronie producenta pisze, że tylko warszawka, Piaseczno i Żarnowiec :roll: Któraś z Was może już to wypróbowała? Warto szukać?
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Pasty wybielające

Post autor: lemur »

Liquid Smile nie słyszałam o czymś takim, ale Twój opis tego specyfiku przypomniał mi inny "cudowny" wybielacz do zębów, z którym miałam do czynienia, a mianowicie taki w pędzelku z katalogu wysyłkowego. Efektu żadnego, cena średnia, ale i tak skwitować muszę słowem "bubel".
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Pasty wybielające

Post autor: megan »

Aaa to te takie pisaczki do wybielania zębów. Teeż próbowałam, ale to nic nie daje. Naprawdę lepiej za te 30 zł kupić dobrą pastę do zębów.
InstytutGlamour
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2012, 07:28

Re: Pasty wybielające

Post autor: InstytutGlamour »

według mnie jedynym skutecznym sposobem jest wybielaniu u dentysty. Miałam znajomą, która poddała się takiemu zabiegowi, efekt był piorunujący. Olśniewała uśmiechem, aż się chciało na nią patrzeć:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”