Pasty wybielające

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Pasty wybielające

Post autor: Kenza »

Czy istnieje pasta wybielająca, która daje murowany, powalający efekt? Nie chcę zabiegu wybielania bo moja pani stomatolog już wystarczająco mnie do niego zniechęciła, opowiadając o tym, jak bardzo osłabia zęby. Jednak moja koleżanka, pojawiła się nagle ze śnieżnobiałym uśmiechem :o powiedziała mi, że kupiła jakąś pastę na aukcji internetowej i że one są sprowadzane ze Stanów i całkowicie bezpieczne. Natomiast nie pamiętała ich nazwy. Słyszałyście o czymś takim?
Obawiam się, że moich zębów nawet to nie wybieli, bo z natury mam takie kremowe a nie białe :(
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Pasty wybielające

Post autor: JolaZ »

Mi pomogła Biała Perła, ale nie znam pasty wybielającej, która dawałaby murowany efekt dla każdego. Jednym pomaga, innym nie. A jeśli chodzi o tę pastę z aukcji to kojarzę coś. Kilka lat temu kupiłam na internecie jakiś żel wybielający (kiedy byłam jeszcze głupiutka i nierozważna) i do niej w gratisie było takie urządzonko małe które wkładało się do buzi (na ząbki wysmarowane żelem) i tam był guziczek włanczający światełko i tym światełkiem było trzeba traktować zęby z kilka minut.
Efekt?? Żaaaden!
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Pasty wybielające

Post autor: Kenza »

Białej perły jeszcze nie wypróbowałam. Mam za sobą próby z paskami z blendamed i nic mi nie pomogły, może rozjaśniły się ale minimalnie. Dentystka odradza mi zabieg wybielania, bo mówi że mam dość słabe szkliwo i lepiej nie osłabiać jeszcze bardziej zęba. Póki co używam od tygodnia Blanxa ale chyba jest jeszcze za wcześnie żeby było coś widać.
karo
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2011, 22:11

Re: Pasty wybielające

Post autor: karo »

Najlepszą pastą jest Beverly Hills Formula dostępna chyba tylko w Rossmanie. Ja sobie początkowo pierwsze 2 tubki przywiozłam z Holandii, kolejne kupowałam już tu. Dla mnie jest rewelacyjna.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Pasty wybielające

Post autor: lemur »

W moim przypadku paski blendamed dały dobry efekt, zwłaszcza w porównaniu z wszystkimi tymi pastami "wybielającymi". One tak naprawdę usuwają tylko osad z zębów, ale nie wybielają tak jak zabieg. Paski poradziły sobie lepiej niż pasty, ale też nie było śnieżnobiałych zębów, po prostu szkliwo w odcieniu lekko kremowym, jaśniejsze tak o 2 tony od ząbków sprzed ddomowego zabiegu.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Pasty wybielające

Post autor: coralie »

Ja używałam Elgydium Whitening - bardzo fajna pasta, mi ciut wybieliła ząbki. A śnieżnobiałe zęby to efekt albo natury ;) albo zabiegu. Nie widziałam jeszcze żeby ktoś naprawdę wybielił zęby bez zabiegu używając tylko jakiejś pasty. Można trochę je rozjaśnić i to tyle.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Pasty wybielające

Post autor: dafne »

Pasty wybielające są zwykle mocno ścierające bo zawierają takie granulki, dlatego nie są idealne dla osób skarżących się na nadwrażliwość zębów. Oral B rozwiązało ten problem i stworzyło pastę rembrandt sensitive, przeznaczoną do wybielania zębów z nadwrażliwością szyjek. Stosuję ją od miesiąca i jestem bardzo zadowolona, bo z jednej strony działa jak inne lepsze pasty wybielające ale dodatkowo chroni przed podrażnieniami. Ma oczywiście wadę, zeby nie było zbyt pięknie, kosztuje aż 55 zł co dla mnie jak na pastę jest bardzo dużo.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Pasty wybielające

Post autor: olivia »

Te paski z blendamed mi naprawdę pomogły. Jeśli któraś z Was chce je wypróbować, to widziałam w SuperPharm dzisiaj na promocji z ok. 65 zł przecenione były na 39. Promocja chyba do przyszłego tygodnia, więc się pospieszcie.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Pasty wybielające

Post autor: Kenza »

A czy ktoś już próbował pasty iWhite? Dotychczas słyszałam o niej dobre opinie.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Pasty wybielające

Post autor: coralie »

Mimo mego sceptycyzmu, chciałabym spróbować plastrów wybielających, ale nie wiem które są lepsze? Wiem, że istnieją te z blend-a-med, ale są takie zwykłe i wersja 3D white lux - które są lepsze? Które stosowałyście?
No i są jeszcze plastry crest... Nie wiem które wybrać? :? Doradźcie! Proszę! Crest czy blend-a-med?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”