Błyszczyk, krem wypełniający usta

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: JolaZ »

Ostatnio natrafiłam na błyszczyk eveline voulme lipextreme, który rozszerza naczynia krwionośne i poprawia mikrokrążenie, powodując natychmiastowe zwiększenie objętości ust. Jestem z niego zadowolona, usta są optycznie powiększone, efekt jest wyraźnie widoczny. Nie rozumiem negatywnych komentarzy pod adresem tego produktu. Znacie może podobne kosmetyki? Może jakieś kremy powiększające usta? A może nie wierzycie w takie cuda?
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: olivia »

No jest taki krem z Bielendy Sexy look perfekcyjne usta ale słyszałam że widoczne efekty są tak po roku regularnego używania. :D
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: Kenza »

Najlepszy w tej dziedzinie moim zdaniem jest Lip Injection Too faced, dostępny w Sephorze. Wyraźnie powiększa usta, efekt utrzymuje się kilka godzin. Odczuwalne jest też delikatne mrowienie a nawet szczypanie.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: dafne »

Ja miałam błyszczyk z Eveline, bardzo wygładza,wyraźnie uwypukla usta. Warto mieć coś takiego, jeśli się nie ma naturalnych ust jak Angelina Jolie.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: kotsimon »

No jest trochę tych błyszczyków powiększających. Ja z kolei miałam taki z Sally Hansen. Wiadomo, że efekt nie był spektakularny, ale był. Myślę, że kupię go jeszcze raz, bo kiedy zauważyłam że powiększa usta to stosowałam go codziennie, właściwie to kilka razy dziennie i w ten sposób wysmarowałam go bardzo szybko.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: Eewa »

Ja podejrzewam, że te wszystkie błyszczyki mają bardzo podobny skład. Trzeba to porównać. ;)
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: kotsimon »

Na błyszczyku nie musi pisać, że powiększa usta. Ja trafiłam raz w rossmannie na taki błyszczyk, niby zwykły, a bardzo drażnił usta, czułam mrowienie a nawet ból. Błyszczyk za jakieś 5 zł a moim zdaniem trochę powiększał.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: coralie »

Co do składu to zdaje się, że większość tych błyszczyków zawiera pieprzowiec, który drażni skórę i błony śluzowe. Przy okazji rozszerza naczynia włosowate.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: olivia »

Koleżanka kiedyś mi mówiła, że w tych błyszczykach zawarte są jakieś substancje uczulające i przez to usta puchną na jakiś czas.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: coralie »

Generalnie ust nie da się powiększyć. Jedyne wyjście to medycyna estetyczna. Niestety żadnych "domowych" sposobów nie ma, a spuchnięte wargi po powiększających błyszczykach to jedynie chwilowy efekt. Moja babcia mówiła, że kiedyś dziewczyny żeby powiększyć usta robiły różne ćwiczenia nadymając buzię. Czy im to pomogło, nie wiem :D ale chyba już wolę błyszczyk drażniący skórę ust, albo umiejętny makijaż. Czasami wystarczy kropka zwykłego, przezroczystego błyszczyku na środku wargi i usta wydają się być większe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”