Jakie kosmetyki polecacie.

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
emilee92
Posty: 33
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:40
Kontakt:

Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: emilee92 »

Tak siedzę i przeglądam sobie forum no i wiecie co kobietki zabrakło mi tematu o kos,etykach ogólnie. Jakie polecacie, jakie lubicie gdzie je kupujecie wasze najnowsze kosmetyczne odkrycia/ zakupy. Taki jeden temat ogólny a nie 5 różnych porozrzucanych po całym forum no bo według mnie tak jest dużo łatwiej znaleźć coś o co nam chodzi zamiast tracić czas na buszowaniu po forum i szukaniu osobnego tematu związanego z cieniami do powiek i osobnego z tuszami i jeszcze innego z podkładami ect.
No więc ja polecam gorąco podkład z firmy cartice photo finish jest genialny ale jak dotychczas widziałam go tylko w drogerii natura. Generalnie nie ma na nim słowa po polsku tylko po angielsku właśnie wyczytałam, że jest produkowany w Niemczech :D
Pojemność 30 ml, szklane opakowanie pompka z tego co pamiętam jest on w 5 czy 6 odcieniach. Niesamowicie wydajny na pompkę naciskam raz i to nie do końca i wystarczy na pokrycie całej twarzy, świetnie kryje i wygładza ani lekki ani ciężki utrzymuje się do 18 godzin, bez tłuszczy ( tak jest napisane na opakowaniu) oczywiście przebadany dermatologicznie. Cena 26 zł. Następnie puder mam z firmy manhattan szału nie ma ale jest generalnie ok. matuje nawet dobrze tylko nie utrzymuje się zbyt długo jednak jest on godzien polecenia cena coś ok 17 zł. Jego dokładna nazwa to Soft-compact powder jest w nim charakterystyczne to, że ma z boku szufladkę na gąbeczkę :) również wydajny również made in germany (dopiero teraz zauważyłam :D). Kolejna moja perełka to lakiery do paznokci jeden z Maybelline NY Forever Strong PRO, jest informacja, że trzyma sie do 7 dni na nogach owszem na dłoniach nie ale za to pięknie wygląda mam MIDNIGHT BLUE nr. 650 cena ok 20 zł ( prezent od narzeczonego) drugi to lakier z cartice i tak jak w przypadku podkładu nic po polsku ale za to ma słodki różowy kolor edycja limitowana ma ciemny odcień różu taki pin-up girl cena 10 zł. i czerwień z rimmela ciemny królewski odcień :D 330 red obsession lycra pro cena ok 20 zł ale wystarczy jedna warstwa i wygląda obłędnie i jest dość wytrzymały :). Krem do rąk to oliwkowa ziaja cena ok 7 zł i rilanja do rąk i paznokci z aloesem do kupienia w schlecker cena ok 10 zł. no i krem do rąk z neutrogeny ceny nie pamiętam i jak już przy neutrogenie jesteśmy to balsam do skóry suchej i wrażliwej cena ok 20 zł oraz peeling do stóp ceny nie znam bo dostałam go w prezencie w rossmanie ale przypadł mi do gustu. Ahh i balsam do ust z Nivea hydrocare i niebieski krem z nivea. Ja wam polecam te kosmetyki. Mama nadzieję, że się przydałam. Przepraszam, że tak długo ale jakoś tak wyszło
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: JolaZ »

To ja mogę pochwalić tusz do rzęs Colossal Volume Express Maybelline - Cat Eyes. To nowy tusz i jestem z niego zadowolona jeszcze bardziej niż z tego poprzedniego Colossala :) Oprócz tego polecam cień do powiek z Maca z "dżinsowej" kolekcji.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: megan »

Moim najnowszym odkryciem jest masełko do ust Korres w sztyfcie. Kupiłam go w Sephorze. Wybrałam produkt w kolorze różu. Zawiera wosk i masło shea, bardzo fajnie nawilża wyschnięte i ratuje popękane usta. Innym kosmetykiem, którego używam dopiero od kilku tygodni jest puder unoszący włosy u nasady Got2b. Chociaż koleżanki nie były zadowolone z tego produktu, postanowiłam sama się przekonać i kupiłam. Jestem z niego zadowolona na 89% bo bardzo unosi włosy u nasady, a u mnie przy długich włosach to daje bardzo fajny efekt. Jednak nie lubię tego matowego uczucia przy dotykaniu włosów i to jest jedyny minus. Aha, polecam nanosić go najpierw na dłonie a potem dopiero na włosy, nie bezpośrednio.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: kotsimon »

Ostatnie moje udane zakupy: odżywka do włosów Wella PRo, 3w1 żel, peeling i maseczka czysta skóra z Garniera. Oprócz tego polecam rossmanową linię do włosów z jedwabiem firmy isana. Śmieszna cena, ładny zapach i skuteczność.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: dafne »

Teraz swój puder wypuścił też Taft. Niestety jeszcze nie miałam okazji go wypróbować, bo to nowość o której tylko gdzieś czytałam.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: joanna »

To jest dla mnie temat rzeka i nie wiem czy komuś będzie się chciało to czytać, ale tak - ja polecam następujące (sprawdzone przeze mnie) produkty:
farba - wellaton kolor burgund
krem - ziaja masło kakaowe lub oliwkowy
podkład - stay matte rimmel lub bio detox bourjois
puder - anti shine Astor
bronzer - natural sun bronzer Astor
błyszczyk - hot chili lip booster Artdeco
tusz - nadal szukam ideału
eye liner - bezmarkowy z rossmana za 6-7 zł
cienie do oczu - obecnie mam jasne perłowe z essence
pasta do zębów - blendamed 3d white luxe glamour
balsam do ciała - neutrogena i mój ulubiony sweet secret z Farmony o zapachu ciasteczek :!: - teoretycznie na opakowaniu pisze że migdałowy ale dla mnie to po prostu ciastka
szampon do włosów - obecnie używam garnier z drożdżami i uważam że daje rady, w dodatku ma świetny zapach
peeling - domowej roboty z dowolnego żelu i cukru pudru
odżywka do włosów - biosilk
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: dafne »

Ja dziś o kosmetykach antycellulitowych. Polecam bardzo thermo fat burner z slim extreme 3d eveline. już pisaliśmy o nim w innym wątku, ale że ten kosmetyk naprawdę zasługuje na uwagę to powtarzam i tutaj. Jeśli chodzi o antycellulitowe peelingi to moim zdaniem fajny jest peeling z kawą z joanny.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: megan »

Ja teraz testuje serum wyszczuplająco-modelujące z Miraculum. Takie w czerwonej tubce. Producent obiecuje 8 cm mniej w talii, biodrach i udach i to zaledwie w miesiąc. Nie myślcie że jestem naiwna, ale po prostu kupiłam to w akcie desperacji kiedy poczułam że mam problem z zapinaniem moich ulubionych dżinsów w rozmiarze 36. :? Na razie mam za sobą tydzień stosowania i skóra wyraźnie się wygładziła, ujędrniła i nawet mój facet to zauważył, chociaż nie wie że się czymś tam smaruje. Ale póki co efektu wyszczuplenia nie widzę.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: lemur »

Ja polecam puder do włosów z taft. Jestem nim bardzo zaskoczona! Moje włosy po prostu... stanęły... zyskały "filmową" objętość, są puszyste i o dziwo nie sklejone. bardzo polecam. :D
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: coralie »

megan pisze:Ja teraz testuje serum wyszczuplająco-modelujące z Miraculum. Takie w czerwonej tubce. Producent obiecuje 8 cm mniej w talii, biodrach i udach i to zaledwie w miesiąc. Nie myślcie że jestem naiwna, ale po prostu kupiłam to w akcie desperacji kiedy poczułam że mam problem z zapinaniem moich ulubionych dżinsów w rozmiarze 36. :? Na razie mam za sobą tydzień stosowania i skóra wyraźnie się wygładziła, ujędrniła i nawet mój facet to zauważył, chociaż nie wie że się czymś tam smaruje. Ale póki co efektu wyszczuplenia nie widzę.

I pewnie takiego efektu nie zobaczysz. Takie zapewnienia, że schudniemy nawet 8 cm!! w miesiąc tylko dzięki cudownym kremom muszą być fałszywe i pochodzić z naciąganych wyników badań, czy jakoś nietrafnie zinterpretowanych. Na pewno takie kosmetyki są wskazane przy utracie wagi, bo dzięki nim można zachować elastyczność i jędrność skóry. Ale sam kosmetyk nie spali tłuszczu. Producenci powinni pisać takie rzeczy na opakowaniach, bo dziewczyny myślą, że schudną tylko dzięki kremom, ja osobiście też stosuję takie kremy "wyszczuplające" ale oprócz tego stosuję dietę i ćwiczę, więc nie liczę na to że sam kosmetyk odejmie mi te 8 cm w udach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”