Kosmetyki mineralne

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Hanka
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 11:39

Kosmetyki mineralne

Post autor: Hanka »

Hej, planuję wypróbować kosmetyki mineralne. Zastanawiam się nad czymś serii ARTDECO, pudrem albo korektorem. Czy może któraś z Was już ich używała i może mi doradzić czy warto je kupić? :)
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Kosmetyki mineralne

Post autor: JolaZ »

Na pewno warto wybrać kosmetyki mineralne, zwłaszcza jeśli Twoja skóra jest skora do podrażnień. Moim zdaniem na przykład puder mineralny trzyma się skóry jakoś lepiej niż zwykły, zauważyłam, że kiedy używam zwykłego muszę się poprawić co parę godzin, a przy mineralnym no może raz na dzień. Poza tym bardzo fajnie kryją. Moja buzia niestety "przyozdobiona" jest gdzieniegdzie piegami, a podkładem mineralnym jestem w stanie zakryć nawet to. Co do podkładu mineralnego - to moim zdaniem gdy go masz to nie potrzebujesz już pudru bo już sam podkład dobrze kryje, matuje no i jest bardzo trwały. Korektor być może też CI nie będzie potrzebny. ;) Niestety nie znam kosmetyków mineralnych z Artdeco ale miałam podkład z Astor.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Kosmetyki mineralne

Post autor: megan »

Ja miałam puder mineralny True Match Minerals L'Oreal i był warty swojej ceny. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt i daje naturalny efekt. Poza tym pozwala się błyskawicznie pomalować! Ładnie matowi skórę, kryje niedoskonałości i nie zostawia takiej maski na twarzy. Nie wiem jak Artdeco ale ten z L'Oreala mogę spokojnie polecić.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Kosmetyki mineralne

Post autor: olivia »

Ja również radzę Ci zainwestować w kosmetyki mineralne, bo bardzo dobrze kryją, więc efekt jest, a jednocześnie nie obciążasz tak skóry, bo konsystencja jest lekka.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Kosmetyki mineralne

Post autor: lemur »

Pisałam już o tym w wątku o pudrach, ale powtórzę - jakiś czas temu również zainteresowałam się kosmetykami mineralnymi, używałam ArtDeco ale to nie był rewelacyjny produkt, dlatego że nie krył w 100% nadawał się do cery bez problemów i zdecydowanie jest to kosmetyk na wiosnę i lato, ponadto odcień - na twarzy wychodzi jakby ciemniejszy niż w opakowaniu. Poza tym - patrzyłam na skład i zauważyłam że ten puder nie jest w pełni idealny bo zawiera jakieś chemiczne dodatki, pewnie parabeny. Sugeruję sprawdzić jeszcze produkty innych firm.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Kosmetyki mineralne

Post autor: joanna »

Ja mam puder mineralny z Rimmela (Lasting Finish) i jestem bardzo z niego zadowolona.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Kosmetyki mineralne

Post autor: dafne »

W dziedzinie korektorów mineralnych to miałam przyjemność wypróbować tylko tego z l'oreala - jest w porządku, ale nie zaskakuje. Kryje niedoskonałości, ale nie wszystkie! z większym pryszczem sobie nie poradził. Długo trzyma się na buzi - praktycznie cały dzień bez poprawek i jest bardzo wydajny. W moim przypadku ładnie ukrywa cienie pod oczami, ale jeśli macie drobne zmarszczki, to niestety korektor może je podkreślić.
Hanka
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 11:39

Re: Kosmetyki mineralne

Post autor: Hanka »

Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi, zdecydowałam się na zakup kosmetyków mineralnych, używam już z 10 dni nie żałuję. Podkład mam z ArtDeco i puder L'oreal polecony przez megan. Oba mi bardzo pasują. :) i chyba zostanę fanką kosmetyków mineralnych :)
Sabinka
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:05

Re: Kosmetyki mineralne

Post autor: Sabinka »

Moja skóra jest wrażliwa i skłonna do podrażnień, więc od jakiegoś czasu stosuję kosmetyki mineralne.Nie miałam jeszcze ani Artdeco ani Loreal, ale może spróbuję, bo lubię jednak eksperymentować. Zanim zaczęłam używać, zastanawiałam się czy minerałki będą dobrze kryły,ale akurat w tej kwestii nie ustępują innym kosmetyków. Jakoś też mam wrażenie, że łatwiej mi dobrać odcień z serii mineralnych.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Kosmetyki mineralne

Post autor: kiziamizia »

Kosmetyki mineralne są bezpieczne dla każdej cery. W ogóle to ciekawe, że stworzono je specjalnie dla skóry po zabiegach chirurgicznych i kosmetycznych. Dopiero z czasem stały się popularne, wśród wszystkich konsumentów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”