Preparaty do demakijażu
: 17 lut 2011, 11:53
Hej dziewczyny 
Chciałam Wam polecić płyn micelarny z BIODERMY - jest najlepszym preparatem do demakijażu oczu i w ogóle całej twarzy. Inne mleczka i płyny do demakijażu rozmazują się i, co najgorsze, pieką jak diabli. Ja mam bardzo wrażliwe oczy i do tego noszę szkła kontaktowe, dlatego zawsze wolałam myć buzię wodą i jakimś żelem, niż szamotać się z watą i jakimś tłustym dziadostwem
Ten płyn z Biodermy to dla mnie odkrycie roku 
Chciałam Wam polecić płyn micelarny z BIODERMY - jest najlepszym preparatem do demakijażu oczu i w ogóle całej twarzy. Inne mleczka i płyny do demakijażu rozmazują się i, co najgorsze, pieką jak diabli. Ja mam bardzo wrażliwe oczy i do tego noszę szkła kontaktowe, dlatego zawsze wolałam myć buzię wodą i jakimś żelem, niż szamotać się z watą i jakimś tłustym dziadostwem
