fryzjer we wrocławiu

Jeśli Twoja kosmetyczka to świetna specjalistka, napisz o tym na forum! Niech inni skorzystają z jej niesamowitych usług!
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

fryzjer we wrocławiu

Post autor: mvp »

polecam z czystym sumieniem Bartka z pracowni fryzjerskiej Berendowicz&Kublin :D co się naśmieję, to moje, a przy tym zawsze Bartek dobrze ciachnie ! drodzy są jak cholera ale naprawdę, super fryzjer ! budynek Timesa na Kazimierza Wielkiego, naprawdę polecam !!aha i mają tam zniżki na urodziny, a student może się upomnieć o zniżkę studencką to też dostanie :D
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: fryzjer we wrocławiu

Post autor: princesita »

właśnie odwiedziłam sobie stronę tego salonu i ceny to jakaś katastrofa !! kogo stac na takiego fryzjera ? raczej i tak tam nie wpadnę bo jestem z Legnicy i mam tu swój zakładzik 8-)
la marte
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2010, 18:22

Re: fryzjer we wrocławiu

Post autor: la marte »

Warto sypnąć pare dych u Kublina w budynku Timesa. I Bartek i Konrad daja radę. Konrad troche marudzi ale zna się na rzeczy. Polecam!
natalia
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2010, 21:50

Re: fryzjer we wrocławiu

Post autor: natalia »

Ja polecam salon Qualite na ulicy Więziennej we Wrocławiu (były Jean Louis David). Salon oferuje zniżki dla studentów, co jakiś czas organizowane są promocje. Styliści używaja kosmetyków marki Kerastase, które są wg mnie najlepsze! Szczególnie polecam stylistkę Martę, u której byłam już kilka razy:)
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: fryzjer we wrocławiu

Post autor: princesita »

jak studiowałam we Wrocławiu na uniwersytecie to chyba przechodziłam koło tego miejsca idąc na zajęcia, to chodzi o ten salon przy budynku uniwerku ? głównej siedziby?
Kama80
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2011, 20:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: fryzjer we wrocławiu

Post autor: Kama80 »

A ja polecam fryzjera w Oleśnicy to tylko 27 km od Wrocławia. Salon nazywa się Zussanne ul. Św Jadwigi. Naprawdę fajna atmosfera jak wchodzisz to Pani zajmuje się tylko tobą nie robi 5 fryzur w tym samym czasie. Jakość usług też super, robiłam tam fryzurę ślubną i byłam bardzo zadowolona. POLECAM!
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: fryzjer we wrocławiu

Post autor: Marta »

Takie moje przemyślenia.....
Zdaję sobie sprawę, Że niektórzy fryzjerzy są bardzo drodzy i zdrowo przesadzają ze swoimi wygórowanymi cenami, ale....poszłam sobie kilka razy do fryzjera osiedlowego, żeby tylko PODCIĄĆ KONCÓWKI i mam teraz taką lipę, że szkoda gadać - końce włosów mam cieńsze a moja fryzura całkowicie straciła kształt. Umiejętności to jedno a trefne nożyczki - to drugie. Mogę mieć tylko do siebie pretensje, ale nigdy już nie pójdę do laski, która ma spalone włosy, rzuje gumę, słucha ESKI na cały regulator w salonie i w czasie, kiedy mnie "oporządza" rozmawia przez telefon z mężem i prosi go o kupienie kości, na której ma ugotować zupę. Masakra. Cały ten cyrk kosztował mnie 30 zł. Następnym razem zaoszczędzę jeszcze stówę i pójdę do normalnego fryzjera :lol:
puella
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2011, 09:44

Re: fryzjer we wrocławiu

Post autor: puella »

http://esthea.pl/keratynowe-prostowanie-wlosow
to nie tylko prostowanie włosów, ogólnie wszystkie usługi fryzjerskie. Bardzo często tam chodzę (ul.Rutkiewicz).
Przede wszystkim obsługa słucha tego, co do nich mówisz i nie zetnie ci połowy włosów, jeśli tego nie chcesz.
Do tego na stronie często mają kupony rabatowe do wykupienia.
polecam
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: fryzjer we wrocławiu

Post autor: Lena »

A ja polecam gorąco salon LORENCO na ul. Sokolniczej. Pani Alinka zna się na swoim fachu, pięknie strzyże, koloryzuje i czesze. A u fryzjera to akurat jest najważniejsze. Dodatkowo - ceny są normalne, a nie kosmiczne. Pni Alinka pracuje na kosmetykach wella i joico.
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: fryzjer we wrocławiu

Post autor: dalia »

Ja będę chyba inna, bo wiecie co byłam już w wielu salonach i różne osoby szalały z moimi włosami ale jeśli chodzi o cięcia to wolę facetów. I moim skromnym zdaniem, jednym z najlepszych wrocławskich stylistów jest pan Grzegorz, kiedyś pracował w salonie le grand - chodziłam tak dla niego. Teraz Grzegorz otworzył swój salon Studio Fedoryszyn na Krakowskiej, byłam dwa tygodnie temu wyszłam zadowolona jak nigdy. Niestety Wrocław tani nie jest i lepiej dołożyć te 20 czy 30 zł i być zadowolona, niże "oszczędzać", co w konsekwencji jest dużo droższe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kogo polecamy?”