kosmetyczka w Krakowie?

Jeśli Twoja kosmetyczka to świetna specjalistka, napisz o tym na forum! Niech inni skorzystają z jej niesamowitych usług!
mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

kosmetyczka w Krakowie?

Post autor: mirandas »

Czy zna ktoś dobrą a przede wszystkim niezbyt drogą kosmetyczkę w Krakowie?
Dareczka
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2013, 09:33

Re: kosmetyczka w Krakowie?

Post autor: Dareczka »

Jesli jeszcze szukasz to ja moge polecic moja, a w sumie caly salon bo maja bardzo dobre kosmetyczki na rakowickiej klinika Laime, tylko sie trzeba niestety umawiac troche wczensiej, bo maja duzo chetnych i w sumie nie drogo w porównaniu z innymi, ja chodze do pani Eweliny to moge ją polecic
Lucia
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2013, 13:09

Re: kosmetyczka w Krakowie?

Post autor: Lucia »

Tez chodze do Laime, bo maja fajne ceny i duzo zabiegow, to nie jakis salonik maly gdzie jest jedna kosmetyczka. A najlepsze ze polecil mi ten salon znajomy :D bo mowil ze byl na pilingu kawitacyjnym i wyszedl mega zrelaksowany i z ladna buzia (mial dodatkowo masaz 8-)
Mary
Posty: 7
Rejestracja: 26 kwie 2012, 09:44

Re: kosmetyczka w Krakowie?

Post autor: Mary »

hah, mialam pisac dokladnie to samo,poszlam do tego laime bo maja duzo dobrych opinii i teraz sama ich polecam, bo faktycznie sa niezli, pozdrawiam
Sisi84
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2012, 11:12

Re: kosmetyczka w Krakowie?

Post autor: Sisi84 »

Też jestem zwolenniczka laime, haha to wyglada prawie jak sekta ;-) ale bardzo lubie klinike laime i kazdemu polecam jak ma jakies problemy na twarzy, bo sama sie przekonalam jak potrafia pomóc, swoją droga, jestem swiezo po slubie i wygladalam bosko, po latach przechodzonych z tradzikiem to duza roóżnica
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kogo polecamy?”