kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Jeśli Twoja kosmetyczka to świetna specjalistka, napisz o tym na forum! Niech inni skorzystają z jej niesamowitych usług!
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Post autor: dafne »

Ja kieruje się własnymi doświadczeniami w gabinecie kosmetycznym. Nie ukrywam że to była nauka na błędach, czas i kolejne zabiegi pokazały, gdzie lepiej nie wykonywać zabiegów. Ale we Wrocławiu mam dwa salony, w których czuję się bezpieczna - jeden na ul. św. Mikołaja - chodzę tam na opalanie natryskowe i manicure. A drugie miejsce jest na ul. Inżynierskiej - pracownia piękna. Tu miałam robioną mikrodermabrazję i depilację. Z obu miejsc zawsze wychodzę zadowolona.
Dareczka
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2013, 09:33

Re: kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Post autor: Dareczka »

juz gdzies pisalam, ale napisze jeszcze raz, ze w krakowie moge polecic salon na ulicy rakowickiej laime, mnie rowniez zostal on polecony i bardzo sie z tego ciesze, bo faktycznie trafilam na fajne panie i jeszcze sie nie zawiodlam, pozdrawiam
Mary
Posty: 7
Rejestracja: 26 kwie 2012, 09:44

Re: kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Post autor: Mary »

Z salonów to tez moge polecic ten laime w krakowie i oni z tego co wiem maja tez w nowym saczu salon. Bylam kiedys w czasie pobytu w wawie w afrodycie i tez dobrze wspominam, la perla tez wiem ze jest fajna ale to w wawie tyle ze strasznie maja drogo, ale tak czy siak do salonow o ktorych nikt nie wspomina w necie to nawet nie wchodze, bo kolezanka kiedys byla z grupona w jakims saloniku bo to nawet nie salon byla na oczyszczaniu zwyklym i to co jej zrobili to masakra, wyszly jej naczynka i takie biale jakby kaszaki? Macie jakies salony których nie polecacie?
interadmin
Administrator
Posty: 12
Rejestracja: 02 kwie 2010, 12:09
Kontakt:

Re: kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Post autor: interadmin »

Można też dodać, że botoks nie jest jedynym z dostępnych dziś rozwiązań. Jest ich stosunkowo dużo. Dlatego też oferowany lifting Wrocław zapewnia bardzo możliwości związane poprawą wyglądu i urody. Pozwala to znacznie złagodzić pojawiające się w różnych częściach ciała niedoskonałości. Tu wykorzystuje się zazwyczaj kwas hialuronowy, pozwalający na uzupełnienie ubytków tkanki tłuszczowej, między innymi na twarzy. Dzięki temu można odzyskać jędrność i elastyczność skóry bez zastosowania skalpela. To też przemawia dla wielu osób za wyborem tej właśnie metody. Warto też zdecydować się na profesjonalne osoby i miejsce, w którym czynności te zostaną przeprowadzone. Przeczytaj tutaj jak radzić sobie ze zmarszczkami: Zmarszczki - zabiegi we wrocławiu - usuwanie zmarszczek
Prosze pamiętać, że przed każdym zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem specjalistą - najlepiej chirurgii plastycznej lub skorzystać z usług kosmetyczki z tytułem lekarza medycznego. Obecnie też nie nalezy promować tych zabiegów, więc prosze traktować podane informacje jako edukacyjne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kogo polecamy?”