kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Jeśli Twoja kosmetyczka to świetna specjalistka, napisz o tym na forum! Niech inni skorzystają z jej niesamowitych usług!
la marte
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2010, 18:22

kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Post autor: la marte »

Wrocław-Leśnica-ul.Dolnobrzeska. Dziewczyny z ANMARO to specjalistki! Młode laski mają gabinet-bardzo ładny lokal, zrobiony ze smakiem. Dobre ceny-na każdą kieszeń. I co ważne znają się na rzeczy. Doradzą, odpowiedzą na każde pytanie.Najlepszy manicure na świecie. Sprawdzone mam - spray tan-sztuczne rzęsy-mikro-dermabrazje-peeling kawitacyjny-henna-regulacja-manicure-pedicure. Zawsze miło. Pełna profeska. POLECAM!Od tyg jest tez fryzjerka. Udaję się za jakiś czas sprawdzić.:)))))))))))))))))))))))))))) :D
Awatar użytkownika
shania
Posty: 33
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:04

Re: kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Post autor: shania »

Lesnica ? prosze bardzo, a myslałam ze tam tylko może powstac salon Pani Helenki ;) nawet nie wiedzialam ze cos takiego jest,t o moze wpadne skoro takie fachury i tyle bajerow tam maja a nietylko manicure , henne i wyciskanie pryszczy
olenka1987
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2010, 13:03

Re: kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Post autor: olenka1987 »

Ja polecam 2 gabinety kosmetyczne jeden jest w Częstochowie drugi w Warszawie ale naprawdę obsługa i zabiegi w pełni profesjonalne. Możecie sobie wejść na stronki

instytut-lavender.pl/
rzesypermanentne.pl/
BeeBee
Posty: 14
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:03

Re: kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Post autor: BeeBee »

na Ptasia do lavendera wpadam jak jestem u rodziców w wawce. robiłam tam permanentny brwi i polecam, jestem zadowolona, faktycznie fajny salon
ewka
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, 20:33

Re: kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Post autor: ewka »

Witam wszystkie forumowiczki, ja zdecydowanie polecam najlepszy salon kosmetyczny we Wrocławiu a już napewno na Krzykach. Prowadzi go Pani Beata z dwiema dziewczynami , są bardzo miłe i kompetentne. Atmosera jest luźna i fajna , poza tym serwują świetna kawę:) z zabiegów polecam peeling kawitacyjny połączony z kwasem migdałowym, buźkę miałam po tym świetną:) poza tym maje zakres usług nawet świetny masaż relaksacyjny stóp. Gabinet znajduje sie na ul. Pocztowej blisko wieży ciśnień na Krzykach, tel do salonu 601 440 874
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Post autor: princesita »

a jak się nazywa salon ?:)))
ewka
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, 20:33

Re: kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Post autor: ewka »

salon nazywa się "Studio" Pocztowa 17/1a
ZUZA
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2011, 17:50

Re: kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Post autor: ZUZA »

Witam wszystkIch, ja zdecydowanie polecam najlepszy salon kosmetyczny we Wrocławiu a już na pewno BEAUTY FACE M ,HŁASKI 25.A. Atmosfera jest luźna i fajna z zabiegów polecam peeling kawitacyjny połączony z kwasem migdałowym, buźkę miałam po tym świetną:) poza tym maje zakres usług nawet świetny masaż relaksacyjny I co ważne znają się na rzeczy. Doradzą, odpowiedzą na każde pytanie.Najlepszy manicure na świecie. Sprawdzone .www.beautyface.wroclaw.pl
tatarzyna
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2012, 10:39

Re: kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Post autor: tatarzyna »

Gdyby ktoś szukał dobrego salonu w Łodzi to polecam dwa miejsca:
Salon Yolande przy Piotrkowskiej 42. Świetne miejsce gdzie można sobie zrobić paznokcie na milion sposobów. Fajne są też zabiegi na stopy - można się zrelaksować bo mają tam fotele do pedicuru i takie tam.

Drugim salonem jaki polecam jest salon Viviean. Mają tam bardzo szeroki zakres usług. Pierwszy salon mieści się przy Kościuszki 101 i mają tam depilację laserową, mikrodermabrazję, oxybrazję i inne. Drugi salon znajduje się przy Narutowicza i tam można sobie zrobić endermologię i masaże różnego rodzaju - polecam szczególnie zabiegi spa z maskami do ciała - ja robiłam zabieg antycellulitowy.

Polecam!!
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: kosmetyczki gabinety kosmetyczne

Post autor: dalia »

Dziewczyny a czym wy się kierujecie w wyborze? Normalnie mnie to chyba każda kosmetyczka podejrzana. :) Zaufania nie mam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kogo polecamy?”