Niedrogi pediciure w Warszawie, gdzie?

Jeśli Twoja kosmetyczka to świetna specjalistka, napisz o tym na forum! Niech inni skorzystają z jej niesamowitych usług!
irwin
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2011, 13:47

Re: Niedrogi pediciure w Warszawie, gdzie?

Post autor: irwin »

Niestety wiele osób wciąż kieruje się przekonaniem, że stopy powinny być wypielęgnowane tylko wtedy, kiedy zakładamy odkryte buty. Nic bardziej mylnego! pedicure nie jest wyłącznie zabiegiem estetycznym, lecz także zdrowotnym
Może się okazać że osoba która zrezygnowała z pedicure`u zimą, niestety nie będzie mogła cieszyć się idealnymi stopami przez cały okres letni. Ich stan może wymagać np. kilku czy kilkunastu zabiegów, zanim osiągnięty zostanie oczekiwany efekt.
Wiec lepiej eis spiesz na porządny zabieg do profesjonalistów
stefa
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2012, 02:34

Re: Niedrogi pediciure w Warszawie, gdzie?

Post autor: stefa »

Irwin ma zupełną racje. O stopy trzeba dbać, nie tylko wtedy gdy zakładamy klapki, czy sandałki. Musisz znaleźć dobrą kosmetyczkę, taką do której będziesz chciała wracać cały rok a nie tylko wtedy jak musisz. Ja od dawna chodzę do zaufanego salonu. Bo to jest bardzo ważne, żeby wizyta nas nie krępowała. Niestety ja nie jestem z Warszawy, ale jutro podpytam siostrę, gdzie chodzi bo chwaliła sobie jeden salon kosmetyczny.
irwin
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2011, 13:47

Re: Niedrogi pediciure w Warszawie, gdzie?

Post autor: irwin »

trzeba uwazac tez na warszawę jest kilka takich salonów które robia bardzo slabo takie zabiegi, jak chodzić to tylko do tych rekomendowanych większych. Pamiętajmy ze taka kosmetyczka nie tylko wykona zabieg ale pomoze nam zadbać o stopy rowniez w domu, wskazując jakie preparaty uzywac i w jaki sposob
Wiki26
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2012, 19:26

Re: Niedrogi pediciure w Warszawie, gdzie?

Post autor: Wiki26 »

Dla mnie ważny jest przede wszystkim komfort i profesjonalizm a cena jest drugorzędną sprawą.Teraz różne saloniki kosmetyczne "rosną jak grzyby po deszczu" i często kosmetyczki traktują Cię jakby pracowały na akord a Ty wychodzisz z salonu z kiepskim pedicure.Ja mam z Wilanowa niecałe pół godzinki do mojego ukochanego salonu na Karolkową.Tam przynajmniej mam pewność, że pani Monika zajmie się moimi stopami jak należy.
stefa
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2012, 02:34

Re: Niedrogi pediciure w Warszawie, gdzie?

Post autor: stefa »

Wiki26 pisze:Dla mnie ważny jest przede wszystkim komfort i profesjonalizm a cena jest drugorzędną sprawą.Teraz różne saloniki kosmetyczne "rosną jak grzyby po deszczu" i często kosmetyczki traktują Cię jakby pracowały na akord a Ty wychodzisz z salonu z kiepskim pedicure.Ja mam z Wilanowa niecałe pół godzinki do mojego ukochanego salonu na Karolkową.Tam przynajmniej mam pewność, że pani Monika zajmie się moimi stopami jak należy.


Pytałam siostrę i ona też chodzi do salonu na Karolkowej - Chanta'l. Jak do niej pojade w sobotę to obiecała mnie zabrać więc przekonam się sama :) Bo siostra mówiła w samych superlatywach. Atmosfera miła, brak tej typowo warszawskiej komerchy i pracują tam tylko profesjonaliści. Na pedicure mieli jakąs fajną promocje ostatnio - coś koło 50zł.
Wiki26
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2012, 19:26

Re: Niedrogi pediciure w Warszawie, gdzie?

Post autor: Wiki26 »

Warto czasem polegać na opinii innych.Ja kiedyś nieźle się załatwiłam u kosmetyczki.To było może jakieś 3 lata temu.Wybieraliśmy się na imprezę całą paczką znajomych.Chciałam fajnie wyglądać więc postanowiłam wybrać się do kosmetyczki ale nie było miejsc w salonach, do których zazwyczaj chodziłam więc poszłam do całkiem nowego saloniku.Niestety kosmetyczka, na którą trafiłam chyba chciała się na mnie czegoś nauczyć bo manicure i pedicure tak odwaliła, że wstydziłam się w ogóle pazurki pokazać (o jakimś eksponowaniu nie było mowy) a jakby tego było mało depilowała mi wąsika i zerwała mi go ze skórą. :o Dwa tygodnie goiły mi się strupy.Kompletna porażka.Teraz chodzę tylko do salonu, co do którego mam 100% pewność.
irwin
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2011, 13:47

Re: Niedrogi pediciure w Warszawie, gdzie?

Post autor: irwin »

nie no musialbym to zoabczyc :D naprawde istenieja takie miesjca gdzie moga az tak zniszczyc komus wizerunek????
ja mialem tylko problem u fryzjera, poszedlem z ciekawosci - nie zapomne tego do konca zycia, 2 tyg siedzialem na l4 bo nie chcialem wyjsc z domu :)
stefa
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2012, 02:34

Re: Niedrogi pediciure w Warszawie, gdzie?

Post autor: stefa »

tita pisze:No to stefa czekam na twoją recenzję :) Jeśli będzie warto to też się wybiorę :)


Wczoraj wieczorem wróciłam z Warszawy, w sobotę byłam w Chanta'lu. Dziewczyny mówię wam rewelacja. Atmosfera w salonie cudowna, profesjonalna obsługa. Naprawdę tamtejszy pedicure to raj dla zmęczonych stóp. Peeling kokosowy wspaniały. I te zapachy mmm :) Naprawdę odpoczęłam tam i fizycznie i psychicznie. Z czystym sercem, mogę Wam polecić ten salon.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kogo polecamy?”