Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Jeśli Twoja kosmetyczka to świetna specjalistka, napisz o tym na forum! Niech inni skorzystają z jej niesamowitych usług!
Malina
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2011, 09:12

Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: Malina »

Ja poddalam sie operacji nosa u tego pana. Klinika jest swietna i doktor tez :) Z wyniku tej skomplikowanej przebudowy calego nosa jestem bardzo zadowolona i polecam. Niestety mam jedynie zastrzezenie do bardzo malej ilosci czasu jaka maial do dyspozycji, aby omowic ta operacje, ale poniewaz ma tak wielu pacjentow jak piekarze bulek w sklepie to moge to zrozumiec ;)
Ania75
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2011, 13:41

Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: Ania75 »

Ja mogę polecić bardzo profesjonalny Gabinet Medycyny Estetycznej dr Kulczyckiej we Wrocławiu. Jest to sprawdzony salon, w którym poddałam się depilacji laserowej i spłyceniu zmarszczek botoksem i jestem bardzo zadowolona :) serdecznie polecam Panią doktor Kulczycka :)
Cali
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2012, 12:56

Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: Cali »

Ja od czasu do czasu na zmianę chodzę na oxybrazję i mikrodermabrazję diamentową i moja skóra wygląda bardzo dobrze, faktem jest, że z cerą nigdy nie miałam problemów, ale nie było też rewelacyjnie, a od kiedy stosuje te zabiegi jestem zachwycona blakiem i delikatnością skóry. Szczególnie polecam na zimę, kiedy skora staje się sucha i podatna na wyniszczające warunki pogodowe :/:/
Ja sobie te zabiegi robię w Łodzi w salonie Viviean u Pani Katarzyny Piotrowicz
www.viviean.pl
pachnaca45
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2012, 10:35

Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: pachnaca45 »

Świetna sprawa, dobrze, że w pewnym wieku można zapewnić sobie chociaż trochę odmłodzenia. Fakt, faktem nie wiedziałam że to mnie spotka, ale nie żałuje zapewniłam sobie fotoodmładzanie w beautifulskin i jestem zadowolona:) I sama ze sobą o wiele lepiej się czuję, polecam, jeśli jeszcze nie byłyście.
bratpit
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2012, 16:37

Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: bratpit »

Na terenie śląska polecam Gabinet Medycyny Estetycznej w Pszczynie. Więcej informacji na stronie http://botoxpszczyna.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kogo polecamy?”