Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Jeśli Twoja kosmetyczka to świetna specjalistka, napisz o tym na forum! Niech inni skorzystają z jej niesamowitych usług!
czarnula
Posty: 6
Rejestracja: 16 lis 2010, 15:13

Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: czarnula »

Medycyną estetyczną jestem zachwycona, uważam, że takie nieinwazyjne zabiegi są świetną propozycją dla nas kobitek. Ja jestem fanką regeneris. Miałam już kilka zabiegów, wygląda się po nich świetnie! Mam już sprwadzone miejsce, wiec jak pytacie to pisze- Klinika Sfera i dr Migała. Miło, profesjonalnie, niedrogo- chce się wracać i człowiek nie boi się poddać "metamorfozie" :P
martusek
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:30

Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: martusek »

Zastanawiałam się na Sculptrą.... Jak myślisz, Regeneris będzie bardziej skuteczne? Mam 32 lata, nie chcę botoksu, nie mam głębokich zmarszczek ale zauważyłam już utratę jędrności skóry twarzy (buźka jest jakby mniej wypełniona). Może masz wiedzę co daje lepsze efekty (bo cena zbliżona).
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: Lena »

Dobrze byłoby w poście umieścić miasto, w którym znajduje się polecana klinika, gabinet, itp.
czarnula
Posty: 6
Rejestracja: 16 lis 2010, 15:13

Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: czarnula »

faktycznie, nie podałam. Otóż Sfera jest w Warszawie. I odpowiadając na pytanie martuska- jak na Twoje lata to jeszcze chyba regeneris. Sculptra jest na głebsze zmarszczki ale jej efekt też jest dużo trwalszy, Wszystko zależy jak głębokie są zmarszczki (no piszesz, że nie bardzo). Ale wiesz co, Migała na darmowe konsultacje (normalnie nawet powyzej 100 zł) wiec nawet jak nie jesteś z Warszawy to i tak jakby zwraca Ci się za bilet a masz okazje oprócz fachowej porady do zakupów czy zwiedzania stolicy :) pozdros i daj znać na co się zdecydowałaś :)
ewka
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, 20:33

Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: ewka »

Lena,masz 32 lata to wystarcczy jak zrobisz sobie kilka razy zabieg mezoterapi bezigłowej.jezeli kosmetyczka dobierze dobry koktajl to efekty juz zobaczysz po dwóch .FAJNIEJSZA jest mezoterapia igłowa ale tez droższa.
Kama80
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2011, 20:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: Kama80 »

Ja jestem z Wrocka i chodzę do Derma Puls ul. Barycka. Mają nowoczesne zabiegi i sprzęt, przyjemna atmosfera. Na miejscu są wykwalifikowani dermatolodzy. Naprawdę polecam wszelkie zabiegi upiększające, pomagają zatrzymać czas ;) a dla nas to bezcenne ;)
ZUZA
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2011, 17:50

Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: ZUZA »

Dobre ceny-na każdą kieszeń. I co ważne znają się na rzeczy. Doradzą, odpowiedzą na każde pytanie.www.beautyface.wroclaw.pl
certyfikowane_piekno
Posty: 16
Rejestracja: 22 cze 2011, 10:15

Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: certyfikowane_piekno »

@ Czarnula, masz całkowitą rację, medycyna estetyczna jest wspaniała, potrafi zdziałać wiele dobrego dla naszej skóry, ciała i włosów. Najważniejsze jednak żeby trafić do specjalisty w dziedzinie medycyny estetycznej. Na stronie http://www.certyfikowani.org/ możecie znaleźć "fachowców' przyjmujących w Waszym mieście. Lepiej nie eksperymentować na własnej skórze ;)
beautyme
Posty: 43
Rejestracja: 04 sie 2011, 07:15

Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: beautyme »

uważam, że w niektórych przypadkach medycyna estetyczna może nam bardzo pomóc nie tylko ponownie uwierzyć w siebie ale także pięknie wyglądać, ja moge wam dziewczyny polecić chirurga plastycznego, ktory pomógł już wielu moim koleżanką nazywa się dr Osuch i jest z Warszawy i zajmuje się wieloma rzeczami, np przeszczepami włosów, ale także biust czy liposukcja
dorotekX
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2011, 12:18

Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety

Post autor: dorotekX »

Medycyna estetyczna jest rewelacyjnym sposobem na poprawienie swojego samopoczucia, tym bardziej ze to są zazwyczaj dosyć delikatne zabiegi, nie trzeba od razu dawac się kroić zeby wyglądac pięknie, jest to swietna alternatywa dla osób troszke bardziej nieśmiałych bądź też tych troszke bardziej oszczednych. Ja byłam i nadal jestem zachwycona zabiegami wykonywanymi w poznańskim salonie Mona Lisa http://kosmetyka-laserowa.pl/ Po pierwsze obsluga tam jest fachowa a po drugie mają całkiem ciekawe ceny i fajne zabiegi, do tego można porozmawiać z lekarzem, który doradza co i jak i kiedy i w ogóle! :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kogo polecamy?”