mikrodermabrazja - czy nie jestem za młoda??

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

mikrodermabrazja - czy nie jestem za młoda??

Post autor: mvp »

Czytam sobie o zabiegu oczyszczania - mikrodermabrazji, jak się ładnie określa peeling mechaniczny :):) i tak sobie myślę czy nie jestem na to za młoda. niby ograniczeń wiekowych nie ma, ale wydaje mi się, że ten zabieg jest dośc ... drastyczny !! i mi zerwie pół twarzy :D:D macie z tym jakieś doświadczenia związane ?!
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Re: mikrodermabrazja - czy nie jestem za młoda??

Post autor: basia »

nigdy nie poddałam się takiemu zabiegowi , jedynie kupiłam kremy co się tak nazywały z Avonu kiedyś ale to nie to samo na bank :D nazwa dość fachowa i brzmi groźnie hehe najlepiej dowiedzieć się u kosmetologa po prostu
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: mikrodermabrazja - czy nie jestem za młoda??

Post autor: princesita »

a może byś napisała ile masz lat ?:P bo w sumie trudno mi ocenić czy jesteś za młoda :) ja mam 30 lat i już któryś rok trzaskam sobie czasem mikrodermabrazję i efekt jest świetny !! wiadomo, że Ci ją kosmetyczka odradzi, jeśli uzna że masz super skórę, świetną cerę, młodą, bez zaskórniaków, ale taką to można też mieć jak sie ma 15/20 albo nawet 28lat więc wiesz, najpierw się zapytaj zanim dasz się potrzeć ;)
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Re: mikrodermabrazja - czy nie jestem za młoda??

Post autor: basia »

ja obecnie jestem bardziej za metodami naturalnymi niż jakąś chemią, wolę naturalne maseczki stosować na swoją skórę, do oczyszczania też. czasem stosuje peelingi robione domowym sposobem z cukru ! :D radzę wypróbować zanim wybierzecie się na drogi zabieg mikroderma :P
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

Re: mikrodermabrazja - czy nie jestem za młoda??

Post autor: mvp »

mam 22 lata i problemy z cerą, skóra mojej twarzy nie jest już jak pupa niemowlaka ;) dlatego zastanawiam się nad tym zabiegiem. jeszcze nie konsultowałam tego u kosmetyczki.
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

Re: mikrodermabrazja - czy nie jestem za młoda??

Post autor: mvp »

a co do metod naturalnych basiu, to wcale nie jestem przekonana, próbowałam już różnych rzeczy i naprawdę przy zaawansowanych problemach taki peeling z cukru może się schować przed pierwszym lepszym peelingiem z Garniera, więc nie przesadzajmy. co chemia to chemia, niestety. zresztą naturalne kosmetyki i tak przed chemią cię nie uchronią bo ona jest wszędzie, w powietrzu, w klimatyzacji, w jedzeniu przede wszystkim , także zdrowy styl życia w dzisiejszym świecie to walka z wiatrakami :]
ktos000
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:45

Re: mikrodermabrazja - czy nie jestem za młoda??

Post autor: ktos000 »

Absolutnie nie jestes za mloda. Ja chodze co jakis czas na ten zabieg i nic sie nie dzieje :) Polecam !!!
Awatar użytkownika
shania
Posty: 33
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:04

Re: mikrodermabrazja - czy nie jestem za młoda??

Post autor: shania »

ja tez , ja tez !! idz smialo, najwyzej kosmetyczka Ci odradzi jak zobaczy ze masz za ladna cere ;)
Lola71
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2010, 10:28

Re: mikrodermabrazja - czy nie jestem za młoda??

Post autor: Lola71 »

Idź do kosmetyczki i ona powie Ci co jest najlepsze dla Twojej skóry. Ja chodzę na peelingi kawitacyjne i uważam że świetnie oczyszczają skórę :)
iceicebaby
Posty: 9
Rejestracja: 10 wrz 2010, 08:16

Re: mikrodermabrazja - czy nie jestem za młoda??

Post autor: iceicebaby »

moja koleżanka regulanie chodzi na mikrodermabrazje, zaczela w wieku 22 lat i sobie bardzo chwali, ale ja bym sie chyba bała zaryzykować..... :o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”