Łamliwe, rozdwajające się paznokcie

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Łamliwe, rozdwajające się paznokcie

Post autor: Kenza »

Jak dbać o paznokcie to powinniśmy zapytać piosenkarkę z Las Vegas - Chris "Księżnę" Walton, która właśnie pobiła rekord w kategorii najdłuższe paznokcie.Te na lewej ręce mierzą w sumie prawie 310 cm, na prawej 292 cm. Łącznie to 6 metrów!
:o Chyba jej nie zazdroszczę! Jak ona chodzi do ubikacji?! To Was czeka jeśli nie będziecie obcinać paznokci przez 18 lat!
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Łamliwe, rozdwajające się paznokcie

Post autor: lemur »

Znalazłam jej zdjęcie na necie... bleee ! nie wklejam nawet bo to niesmaczne. Miałam wrażenie początkowo że ona trzyma coś w ręce, a to część jej ręki! A fee. Mam nadzieję, że mi tak na starość nie odbije. Nie chce wiedzieć jak ona funkcjonuje, nawet sobie tego nie chce wyobrażać :?
beautyme
Posty: 43
Rejestracja: 04 sie 2011, 07:15

Re: Łamliwe, rozdwajające się paznokcie

Post autor: beautyme »

mnie znajoma poleciła, że świetnie działa na paznokcie i skóre dłoni preparat, który ma prawie 100 % kolagenu w sobie, odżywia, odmładza i w ogóle podobno ma bardzo dobre właściwości pielęgnacyjne, czytałam o tym w internecie i wiele pań jest zadowolonych http://www.neolagen.pl/pl/kolagen-graphite
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Łamliwe, rozdwajające się paznokcie

Post autor: olivia »

Wyczytałam ostatnio, że nieużyty krem do opalania można wykorzystać do nawilżania dłoni i paznokci. Ponadto dla poprawienia kondycji paznokci można maczać je codziennie w żelatynie spożywczej - jeszcze nie sprawdziłam, ale na pewno to zrobię.
InstytutGlamour
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2012, 07:28

Re: Łamliwe, rozdwajające się paznokcie

Post autor: InstytutGlamour »

Na łamliwe i rozdwajajace się paznokcie polecam odżywki z serii sally hansen. Na moje biedne paznokietki podziałały jak balsam. Obecnie mam odżywkę właśnie sally hansen z zieloną herbatą i bambusem. Dzięki niej moje pazurki odzyskały swój dawny blask
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”