Sposób na zmotywowanie się do ćwiczeń - hipnoza

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
karo
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2011, 22:11

Sposób na zmotywowanie się do ćwiczeń - hipnoza

Post autor: karo »

Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam ten temat...jeśli nie to proszę moderatora o przeniesienie :) Ostatnio zaczęłam przeglądać strony i fora o odchudzaniu i znalazłam informację o hipnozie, która niby motywuje do ćwiczeń. Ćwicząc oczywiście chudniemy. Zastanawiam się czy to działa i czy ma to jakieś efekty uboczne? Czy ktoś z Was próbował już tej metody? Nie chodzi mi o pójście do jakiegoś gościa, który mnie uśpi i wpoi mi,że mam zacząć ćwiczyć, tylko o nagranie, które się słucha i wpływa ono na umysł, a konkretnie o to http://motywacjadocwiczen.transstudio.pl/opis.php
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Sposób na zmotywowanie się do ćwiczeń - hipnoza

Post autor: coralie »

Ja w takie rzeczy nie wierzę ani trochę. Uważam, że skuteczniejsze jest odpowiednie podejście do siebie samego, czyli wyznaczenie sobie celu i dążenie do niego z chęcią całym umysłem i ciałem. A takie nagrania i inne bajery działają autosugestią. Jeśli komuś nie chce się ćwiczyć, to nawet hipnoza nie pomoże - tak sądzę.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Sposób na zmotywowanie się do ćwiczeń - hipnoza

Post autor: Kenza »

Po co w takim celu poddawać się hipnozie? Wystarczy zacząć ćwiczyć, żeby udowodnić sobie że to naprawdę fajne zajęcie, które poprawia nie tylko kondycję, wygląd ale przede wszystkim samopoczucie. Zanim zaczęłam w miarę regularnie ćwiczyć to też się zmuszałam, ale z czasem zaczęłam tego fizycznie i psychicznie potrzebować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”