Zostań bohaterką programu urodowo-zdrowotnego

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
nowicjuszka
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2011, 12:20

Zostań bohaterką programu urodowo-zdrowotnego

Post autor: nowicjuszka »

TVN STYLE POSZUKUJE BOHATEREK DO PROGRAMU URODOWO – ZDROWOTNEGO.
Jeśli jest coś, co przeszkadza Ci w twoim wyglądzie, coś, co chciałabyś zmienić lub poprawić, zgłoś się do programu „Uroda na celowniku”.
Nasi specjaliści m.in. dermatolog, kosmetolog, internista, ortopeda doradzą Ci i pomogą rozwiązać każdy problem.
Zgłoszenie i 3 zdjęcia wyślij na adres sos uroda@tvn.pl ”
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Zostań bohaterką programu urodowo-zdrowotnego

Post autor: dafne »

Zawsze zastanawiam się jak to jest, czy w takich programach płaci się za wykonane zabiegi?
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Zostań bohaterką programu urodowo-zdrowotnego

Post autor: Kenza »

No ciekawe, moim zdaniem nie powinno się płacić za te zabiegi. Jeśli ktoś pokazuje wszystkim widzom mankamenty swojej urody, czasami decyduje się na zdjęcia w negliżu oraz kamery w czasie przeprowadzania operacji, to wydaje mi się że i tak płaci wysoką cenę.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Zostań bohaterką programu urodowo-zdrowotnego

Post autor: megan »

Kurcze ja chyba nie odważyłabym się wystąpić w takim programie. Ludzie siedzą przed telewizorem i pocieszają się, że nie są tacy grubi, tacy brzydcy, tacy beznadziejni...
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Zostań bohaterką programu urodowo-zdrowotnego

Post autor: kiziamizia »

Uroda na celowniku? O znam ten program i bardzo lubię, bo ciekawych rzeczy się można dowiedzieć z niego. A ja z chęcią bym poszła do takiego programu ale nie wiem czy by mnie wzięli nie jestem fotogeniczna i przed kamerą też sobie nie radzę.
Awatar użytkownika
Pati
Posty: 19
Rejestracja: 25 mar 2012, 15:08

Re: Zostań bohaterką programu urodowo-zdrowotnego

Post autor: Pati »

moim zdaniem sie nie placi.... ;)) to taka forma promocji dal tych salonow i specow ze moga sie pokazac w TV
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Zostań bohaterką programu urodowo-zdrowotnego

Post autor: lemur »

dafne pisze:Zawsze zastanawiam się jak to jest, czy w takich programach płaci się za wykonane zabiegi?

Musieliby MI zapłacić dodatkowo, żebym do czegoś takiego się zgłosiła. To dla ekshibicjonistów jest :D
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Zostań bohaterką programu urodowo-zdrowotnego

Post autor: kiziamizia »

Myślę, że w krajach w których takie programy są bardziej popularne zainteresowanie potencjalnych uczestników jest spore, tzn, wiele kobiet chce żeby je "przerobić" na bóstwa. Polki są troszkę inne, chyba bardziej boimy się zmian i nie lubimy pokazywać swoich słabszych stron.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Zostań bohaterką programu urodowo-zdrowotnego

Post autor: joanna »

Jeśli miałabym pewność, że przerobią mnie na laskę nie z tej ziemi to z pewnością bym zapisała się do takiego programu, chociażby za granicą, bo u nas prawie w ogóle nie ma takich inicjatyw.
juropa
Posty: 40
Rejestracja: 31 sty 2012, 09:33

Re: Zostań bohaterką programu urodowo-zdrowotnego

Post autor: juropa »

kurcze, korci mnie, żeby się zgłosić - niby nie jestem brzydka, ale kompleksów mam masę i parę rzeczy mogłabym sobie poprawić ;) ale z tego co widziałam to do programu biorą raczej trochę starsze babeczki, a ja ledwo 20-tkę przekroczyłam ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”