czego używacie do mycia ciała?

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
MACROVITA
Posty: 15
Rejestracja: 22 lip 2012, 10:07

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: MACROVITA »

Ja używam płynów do kąpieli z Ziaji. Jest duży wybór zapachów i nie są drogie. Za butelkę 500 ml płacimy ok. 7 zł. Są wydajne, fajnie się pienią i ładnie pachą.
juropa
Posty: 40
Rejestracja: 31 sty 2012, 09:33

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: juropa »

juropa pisze:marki ulubionej nie mam, ale kupuję albo żele albo olejki pod prysznic. Nie lubię myć się zwykłym mydłem...

Wbrew temu co nie tak dawno pisałam od miesiąca stosuję szare mydło - koleżanka poleciła mi je, jako skuteczny środek na problemy skórne i muszę przyznać, że działa. Z dekoltu zniknęły mi wszystkie skazy. Jedyny problem jest taki, że bez balsamu lub olejku po prysznicu się nie obejdzie, bo skóra jest zbyt napięta i sucha.
Awatar użytkownika
anastazjaa
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2012, 11:43

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: anastazjaa »

Dla mnie nie ma wiekszej różnicy. Bylejaki żel pod prysznic.
juropa
Posty: 40
Rejestracja: 31 sty 2012, 09:33

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: juropa »

anastazja dla mnie w żelach była różnica w kwestii utrzymywania świeżości i zmywania zapachu potu - zdarzało się, że żel praktycznie nie usuwał przykrego zapachu, albo już po godzinie przestawałam czuć zapach świeżości "poprysznicowej" ;)
InstytutGlamour
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2012, 07:28

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: InstytutGlamour »

ja najbardziej lubię żele do mycia z firmy Dove. Dla mnie są najlepsze. Fajna konsystencja, dobrze się pienia, super nawilżają skórę no i ten zapach...mmm bajka:) Póki co nie trafiłam na lepsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”