czego używacie do mycia ciała?

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: coralie »

To może zabrzmi strasznie w porównaniu z tym co napisała kika75, ale ja używam najczęściej mydła szarego albo antybakteryjnego Protex. Wiem, że mydła wysuszają skórę i zostawiają osad, itp. ale i tak jestem wierna zwłaszcza Protexowi, bo nim wyleczyłam trądzik na plecach.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: JolaZ »

A ja chwytam za żele, jakie popadnie, byleby ładnie pachniały i spełniały jakąś funkcję. Ostatnio używam żelu ujędrniającego z Dove.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: dafne »

Ja używam żeli do mycia z serii Jardins du monde Yves Rocher. śliczne pachną. Najbardziej lubię kawowy i o zapachu kwiatu lotosu.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: lemur »

Ja używam żeli z peelingiem np. palmolive. Mydła nie lubię, bo mam po nim taką suchą, cienką jak papier skórę. Nie przepadam też za tym mydlanym zapachem.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: megan »

coralie pisze:To może zabrzmi strasznie w porównaniu z tym co napisała kika75, ale ja używam najczęściej mydła szarego albo antybakteryjnego Protex. Wiem, że mydła wysuszają skórę i zostawiają osad, itp. ale i tak jestem wierna zwłaszcza Protexowi, bo nim wyleczyłam trądzik na plecach.

Ja też znam Protex antybakteryjny i doceniam! To mydło to pogromca trądziku. A na codzień do mycia używam olejku nivea diamond touch bo uwielbiam jego zapach!
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: kotsimon »

Ja też używam mydła szarego czasami, ale najczęściej stawiam na aromaterapię, czyli wybieram ładnie pachniące żele.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: olivia »

Ja uwielbiam się myć w różnych płynach do kąpieli z avonu. Pięknie pachną i bardzo dobrze się po nich czuję :)
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: JolaZ »

No ja też lubię te płyny do kąpieli z avonu, ale żele pod prysznic też mają fajne i bardzo wydajne.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: Eewa »

Ja wybieram najchętniej żele o zapachu truskawek. Uwielbiam ten zapach pod prysznicem. Zawsze czuje się potem tak apetycznie :D
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: kotsimon »

Co do ładnie pachnących żeli do mycia, to zapomniałam dodać że wprost uwielbiam żel z yves rocher o zapachu wanilii z serii plaisirs nature. Cudownie pachnie, naprawdę można przy takim zapachu odpocząć. Mniam. Ale :D myjąc się tym żelem polecam mieć w domu coś małego-słodkiego do dziabnięcia :D bo baardzo kusi na słodkości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”