co do kąpieli?

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
irwin
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2011, 13:47

Re: co do kąpieli?

Post autor: irwin »

moja zona używa jakies produkty garniera ale tez jest średnio zadowolona.
zależy jaka skora u innych działa u innych nie :/ dermatolog może pomoc mi sie wydaje
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: co do kąpieli?

Post autor: Kenza »

Jeśli masz suchą skórę polecam gorąco emulsję do kąpieli Oillan z parafiną. Dolewasz do ciepłej wody i już - z kąpieli wychodzisz z nawilżoną, gładką skórą. Ta emulsja jest polecana przy wielu problemach skórnych. Mogą ją stosować nawet dzieci.
czerwoneszpilki
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2011, 22:32

Re: co do kąpieli?

Post autor: czerwoneszpilki »

Do kąpieli można stosować wiele rzeczy ale rzeczywiście chyba jakiś olejek wyjdzie najkorzystniej
Lux
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2011, 23:41

Re: co do kąpieli?

Post autor: Lux »

Ech sól z biedronki dobrze że ci czułki nie wyrosły :), wracając do rzeczy tak jak osoby wyżej uważam że potrzebujesz jakiś specjalnych olejków do kąpieli szukaj tych specyficznych z witaminami A i E
piwnooka:)
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2011, 11:46

Re: co do kąpieli?

Post autor: piwnooka:) »

tita pisze:oza tym mam bardzo suchą skórę i po kąpieli mam dosłownie "białą łuskę". Pewnie to też wina wody. Musiałabym coś do niej dodawać, aby skóra się nawilżyła. Co polecacie?

woda ktora uzywasz z kranu wcale duzo nie rozni sie od mineralnej wody(przyn. wiekszosci)ktora kupujesz w sklepie, rzeczywiscie zgadzam sie zmoja poprzedniczka ze najlepsze na akure jest wit a+e dodatkowko spowalnia procesy starzenia skory(mniej zmarszczek:)) wiec szukaj suplementow z wit a+e
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: co do kąpieli?

Post autor: gegusia »

ja tylko jakieś płyny do kąpieli stosuje, chociaż kupiłam mojemu synkowi taki olejek do kąpieli w formie takich rybek i innych kształtów i mi się bardzo podoba, a chyba są i takie dla dorosłych.
irwin
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2011, 13:47

Re: co do kąpieli?

Post autor: irwin »

zrobiłem prezent zonie -- olejek do kapieli z witaminiami Ai E plus olejem wiesiołkowym z Gal
dam znać później jakie efekty :P
wygralem na http://www.facebook.com/pages/Kobietapl/146692752043398 to mi sie podoba jak cos w końcu można wygrać :P ciężko dostać czasami próbki
piwnooka:)
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2011, 11:46

Re: co do kąpieli?

Post autor: piwnooka:) »

tita pisze:Miałam kiedyś Oillan, bo niby tak dużo tej parafiny, ale to się w ogóle nie opłaca, bo czystą parafinę można kupić za 7zł, a nie 30zł.
Olian stoswal tez mj ojciec na luszczyce i tak srednio mu pomagal.... wez sproboj ten produkt gala albo jakikolwiek inny, bo tutaj niestety albo dermatolog, albo terstowanie na sobie roznych preparatow z tym ze ten gala jest chyba calkowiecie naturalny, pisze chyba bo glowy nie dam sobie za to uciac:P
piwnooka:)
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2011, 11:46

Re: co do kąpieli?

Post autor: piwnooka:) »

tita pisze:chyba tak zrobię skoro polecacie

wszystko na twoja odpowiedzialnosc moja droga i pamietaj jak wezmiesz ten produkt gala to wiem ze on jest do uzytku zewnetrznego chciaz to kapsulki....zeby nie bylo:)
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: co do kąpieli?

Post autor: joanna »

Ja bardzo lubię oliwkowe płyny do kąpieli, np. soraya ma taki. Skóra jest bardzo przyjemna w dotyku po tym. No i przyjemnie pachnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”