Atopowa skóra - jak pielęgnować?

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
biuti01
Posty: 17
Rejestracja: 09 cze 2012, 02:17

Re: Atopowa skóra - jak pielęgnować?

Post autor: biuti01 »

U mnie w rodzinie kilka osób męczyło się z azs, w tym ja miałam małe początki męczenia się z tym, ale dobrze nawilżałam i smarowałam kremami, które mi lekarz i dermatolog polecili - z nimi konsultowałam wszystko.
Teraz jest już lepiej i mam nadzieję, że nie będzie nawrotu.
azor
Posty: 26
Rejestracja: 22 sie 2012, 13:49

Re: Atopowa skóra - jak pielęgnować?

Post autor: azor »

z tego co się orientuje to Dermaveel i nic więcej. A by znaleźć odpowiedni kosmetyk wiem ile trzeba się naszukać więc dobrze radze zacząć stosowanie
biuti01
Posty: 17
Rejestracja: 09 cze 2012, 02:17

Re: Atopowa skóra - jak pielęgnować?

Post autor: biuti01 »

A czy po ten Dermaveel moge sięgnąć bez przepisywania przez lekarza recepty? Czy muszę udać się jednak do specjalisty? Nigdy mi o nim nie wspominali, będę musiała się ich zapytać, może będzie lepszy od tych co mam.
azor
Posty: 26
Rejestracja: 22 sie 2012, 13:49

Re: Atopowa skóra - jak pielęgnować?

Post autor: azor »

Nawet jeśli lekarz ci nie polecić to i tak kup i wypróbuj. A nóż może pomóc i działać lepiej niżeli te co masz. Skóra z azs potrzebuje ciągłych zmian, często jest tak że przyzwyczaja się do danego leku i przestaje reagować na niego. To ciągła walka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”