peeling do ciała

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: peeling do ciała

Post autor: Lena »

kika75 pisze:mój to z mary cohr peeling z bambusa i papai delikatnie złuszcza skórę całego ciała wygładza szorstkie miejsca jest rewelacyjny a wasz sprawdzony peeling do ciała jaki i dlaczego ???

Mój ulubiony peeling do ciała to:
żel do mycia z fusami kawy i cynamonem, ewentualnie z dodatkiem soli morskiej, chociaż niekoniecznie. Moim zdaniem nie ma nic lepszego. Peeling dokładnie złuszcza martwy naskórek, ujędrnia i pobudza organizm, dzięki zawartości kofeiny pomaga walczyć z cellulitem. Szczerze polecam...no i nie zapomnijmy - cenę ma rewelacyjną kosztuje - 0zł
BeeBee
Posty: 14
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:03

Re: peeling do ciała

Post autor: BeeBee »

Lena, nie tak zero złotych bo fusy też musisz skądś wziąć ;) żartuje oczywiście hehe no ale co naturalne jak nabardziej to najlepsze. a powiedz, zel musi byc kremowy czy moze miec konsystencję bardziej taką przejrzystą ?
ja stosowałam jak dotąd peelingi firmy Perfecta, chyba wszystkie przetestowałam :) a moim ulubionym stał się czekoladowo-kokosowy peeling cukrowy yhmmmm no uczta straszna , kocham wszystko co pachnie czekoladaaaaaa a ten peeling dla milosnikow czekolady jest idealny
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: peeling do ciała

Post autor: Lena »

BeeBee pisze:Lena, nie tak zero złotych bo fusy też musisz skądś wziąć ;) żartuje oczywiście hehe no ale co naturalne jak nabardziej to najlepsze. a powiedz, zel musi byc kremowy czy moze miec konsystencję bardziej taką przejrzystą ?
ja stosowałam jak dotąd peelingi firmy Perfecta, chyba wszystkie przetestowałam :) a moim ulubionym stał się czekoladowo-kokosowy peeling cukrowy yhmmmm no uczta straszna , kocham wszystko co pachnie czekoladaaaaaa a ten peeling dla milosnikow czekolady jest idealny


Kawę parzysz i nie pozbywasz się fusów, tylko przekładasz do pojemniczka i masz koszt 0zł ;) żel nie ma znaczenia, dodajesz ten, którego używasz do mycia, może to nawet być mydło w płynie, chodzi o to, żeby konsystencja peelingu była gładka i łatwa do rozsmarowania, a bez tego "mydlanego poślizgu" :lol: peeling nie będzie spełniał w 100% swojej roli :)

Z kupnych lubię te malutkie żele z Joanny
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: peeling do ciała

Post autor: olivia »

Czy można stosować peeling kiedy ma się problemy z pękającymi naczynkami? Tzw. pajączkami?
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: peeling do ciała

Post autor: Kenza »

Ja też mam problemy z pajączkami i stosuję peeling kawowy ale nie wydaje mi się żeby z jego powodu było więcej pajączków. Poza tym - jak pisałam w wątku o pajączkach - ostatnio zauważyłam że w ogóle jakby zmniejszały się u mnie te pęknięcia. Myślę, że peelingów nie masz co się obawiać.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: peeling do ciała

Post autor: olivia »

Pytałam,bo od niedawna używam peelingu z solą morską i od pierwszego użycia fajnie wygładza skórę! Mój chłopak ma zatkane pory zwłaszcza na plecach, a po tym peelingu jest widoczna poprawa. Wyczytałam także że preparat poprawia krążenie przez co może zmniejszyć cellulit. No dla mnie to jest super kosmetyk. Już zaczynam drugie opakowanie i nie chcę z niego rezygnować, a mama mi podszepnęła że może od tego mam pajączki. Wystraszyła mnie niepotrzebnie ;)
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: peeling do ciała

Post autor: JolaZ »

Peeling kawowy nie wzmocni pękania naczyń. Na pewno! Więc spokojnie używaj peelingów
CLOCKAGA
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2011, 07:29

Re: peeling do ciała

Post autor: CLOCKAGA »

Peeling z kawy- o tak! Jest bombowy! Używam go od kilku lat i ciągle jestem nim zachwycona!!Już po pierwszym użyciu skóra jest gładka jak u niemowlaczka! Nawet moja "druga połowa" niedawno się do niego przekonała ;)
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: peeling do ciała

Post autor: Kenza »

Bardzo polecam peeling cukrowo-czekoladowy. Ja go zrobiłam z 2 łyżeczek cukru, 1 łyżki oliwy z oliwek i 1łyżeczki kakao. Skóra po nim jest oczyszczona i ściągnięta.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: peeling do ciała

Post autor: olivia »

Jako peeling do twarzy dobra jest kasza manna, po prostu zmieszana z wodą. Taki peeling robi się raz czy dwa na tydzień. Jest delikatny ale jednocześnie ściera martwy naskórek bardzo dobrze. Nie polecam jednak przy dużej ilości zmian trądzikowych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”