Nawilżone włosy

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Nawilżone włosy

Post autor: joanna »

Ostatnio wyczytałam coś ważnego o pielęgnacji włosów, czego nie wiedziałam wcześniej. Otóż, podobno powinno się stosować kilka szamponów naprzemiennie, ponieważ włosy przyzwyczajają się do szamponu i z czasem zamiast być czyste, stają się obciążone, takie jakby tłuste, dlatego warto zmieniać kosmetyki.
trudi
Posty: 17
Rejestracja: 05 kwie 2012, 18:18

Re: Nawilżone włosy

Post autor: trudi »

No to mnie utwierdziłaś w mojej teorii, ja po dwóch tygodniach stosowania tego samego kosmetyku do włosów zawsze mam problem. :/
MACROVITA
Posty: 15
Rejestracja: 22 lip 2012, 10:07

Re: Nawilżone włosy

Post autor: MACROVITA »

Jeśli chodzi o nawilżanie włosów to myślę, że niezastąpione jest olejowanie. Warto kupić jakiś naturalny olejek i nakładać do na mokre włosy na ok. 30 min. Potem trzeba go bardzo dokładnie zmyć. Taki zabieg powinno się robić nie częściej niż raz w tygodniu. Włosy są po nim bardzo nawilżone i świetnie się układają.
Awatar użytkownika
anastazjaa
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2012, 11:43

Re: Nawilżone włosy

Post autor: anastazjaa »

Ja wole naturalne olejki. Lubie je mieszać z drogeryjnymi odżywkami. Oliwa z oliwek, olejk kokosowy i olejek rycynową sa nie do zastapienia :)
InstytutGlamour
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2012, 07:28

Re: Nawilżone włosy

Post autor: InstytutGlamour »

na suche i zniszczone włosy polecam odzywkę Wella, Pro-Series, REPAIR, Odżywka odbudowująca do włosów zniszczonych. Jest na prawdę super. Używam jej już od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolona. A włosy są be porównania lepsze. Jak dotąd nie trafiłam na lepszą odżywkę do zniszczonych włosów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”