Skurcze łydek i stóp

Porozmawiajmy o swoich bol─ůczkach, dolegliwo┼Ťciach i sposobach radzenia sobie z nimi.

Re: Skurcze łydek i stóp

Postby kotsimon » 17 Aug 2011, 19:55

I jak tam skurcze dafne? Nadal Ci dokuczaj─ů?
kotsimon

Postby dafne » 17 Aug 2011, 20:09

No przyznaj─Ö, ┼╝e jest troch─Ö lepiej. Skurcze rzadziej mi dokuczaj─ů, mo┼╝e temu, ┼╝e dalej ┼éykam magnez, pij─Ö wi─Öcej wody. Kiedy ju┼╝ mam skurcz, to masuj─Ö a┼╝ przejdzie. A co d diet to nie stosowa┼éam ┼╝adnej od dawna, wi─Öc to co┼Ť innego by┼éo przyczyn─ů.
dafne

Postby Eewa » 23 Aug 2011, 15:34

Skurcze s─ů te┼╝ skutkami utraty sodu, dlatego nale┼╝y przyjmowa─ç jak najwi─Öcej p┼éyn├│w. Pomagaj─ů tak┼╝e gor─ůce ok┼éady na mi─Ö┼Ťnie.
Eewa

Postby lemur » 29 Aug 2011, 22:49

dafne wrote:No przyznaj─Ö, ┼╝e jest troch─Ö lepiej. Skurcze rzadziej mi dokuczaj─ů, mo┼╝e temu, ┼╝e dalej ┼éykam magnez, pij─Ö wi─Öcej wody. Kiedy ju┼╝ mam skurcz, to masuj─Ö a┼╝ przejdzie. A co d diet to nie stosowa┼éam ┼╝adnej od dawna, wi─Öc to co┼Ť innego by┼éo przyczyn─ů.

No w┼éa┼Ťnie ci─Ö┼╝ko by┼éo mi uwierzy─ç w to, ┼╝e magnez Ci nie pomaga, bo ja jak mia┼éam skurcze to po paru tygodniach za┼╝ywania Mg przesz┼éo mi i do dzisiaj profilaktycznie bior─Ö, bo to ma┼éy koszt, a korzy┼Ťci jest wiele.
lemur

Postby kiziamizia » 03 Oct 2011, 13:00

Te┼╝ mia┼éam kiedy┼Ť skurcze ┼éydek, ale potem przez 2 miesi─ůce bra┼éam magnez w tabletkach i problem znik┼é. Teraz ju┼╝ ponad p├│┼é roku nie bior─Ö magnezu, a mimo to skurcze nie wracaj─ů, ale je┼Ťli znowu si─Ö pojawi─ů to wiem co robi─ç.
kiziamizia

Postby Kenza » 16 Oct 2011, 19:19

Moja ciocia, kt├│ra jest farmaceutk─ů, na skurcze poleca sok z pomidor├│w. Twierdzi, ┼╝e sama go pije, bo jest pe┼éen cennych sk┼éadnik├│w, tylko trzeba poszuka─ç dobrego soku, bo niekt├│re sklepowe s─ů przepe┼énione chemi─ů. Najlepiej oczywi┼Ťcie samemu robi─ç taki sok. No niestety z sokiem pomidorowym jest tak, ┼╝e nie ka┼╝dy lubi jego smak... ja w┼éa┼Ťnie nie znosz─Ö, ale postaram si─Ö czasami pi─ç, bo pomidory zawieraj─ů te┼╝ likopen, a on poprawia kondycj─Ö sk├│ry.
Kenza

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Problemy zdrowotne

Valid XHTML 1.0 Strict