p─Ökaj─ůce naczynka

Porozmawiajmy o swoich bol─ůczkach, dolegliwo┼Ťciach i sposobach radzenia sobie z nimi.

Re: p─Ökaj─ůce naczynka

Postby lemur » 12 Jan 2012, 19:49

Thermo fat burner - aaaale to grzeje! Smarujesz si─Ö, a po kilku-kilkunastu minutach ciep┼éo, ciep┼éo, gor─ůco! Ale i tak wydaje mi si─Ö, ┼╝e firma zmieni┼éa receptur─Ö. Stosowa┼éam to serum 5 lat temu, kiedy jeszcze nie by┼éo tak znane i wtedy reakcja sk├│ry by┼éa powa┼╝niejsza - nie tylko grza┼éo, ale tak┼╝e bola┼éo. O ile pami─Ötam dobrze, to wtedy na opakowaniach nie by┼éo ostrze┼╝enia, ┼╝e po serum mog─ů p─Öka─ç naczynka, czyli to "wysz┼éo w praniu".
lemur

Postby dafne » 15 Jan 2012, 18:35

Skusi┼éam si─Ö i stosuj─Ö fat burner od kilku dni, ale w┼éa┼Ťnie staram si─Ö go nanosi─ç tylko tam, gdzie paj─ůczki si─Ö nie robi─ů. Zobaczymy. Nie przesadzam z ilo┼Ťci─ů kosmetyku. Nigdy nie daj─Ö go a┼╝ tyle, ┼╝eby pali┼é w sk├│r─Ö.
dafne

Postby lorna » 30 Jan 2012, 21:51

lemur wrote:Thermo fat burner - aaaale to grzeje! Smarujesz si─Ö, a po kilku-kilkunastu minutach ciep┼éo, ciep┼éo, gor─ůco! Ale i tak wydaje mi si─Ö, ┼╝e firma zmieni┼éa receptur─Ö. Stosowa┼éam to serum 5 lat temu, kiedy jeszcze nie by┼éo tak znane i wtedy reakcja sk├│ry by┼éa powa┼╝niejsza - nie tylko grza┼éo, ale tak┼╝e bola┼éo. O ile pami─Ötam dobrze, to wtedy na opakowaniach nie by┼éo ostrze┼╝enia, ┼╝e po serum mog─ů p─Öka─ç naczynka, czyli to "wysz┼éo w praniu".

To ja chyba kupi─Ö ten krem, ┼╝eby skutecznie si─Ö rozgrza─ç. Bo mi ziiimno a w mieszkaniu s┼éabo grzej─ů. Taki kremik w sam raz na zim─Ö.
lorna

Postby JolaZ » 12 Mar 2012, 19:56

Chyba kto┼Ť ju┼╝ o tym pisa┼é gdzie┼Ť na forum, ale przypomn─Ö - podobno wywar z korzenia pietruszki najlepszy na p─Ökaj─ůce naczynka, zw┼éaszcza te na nogach. Nie musz─Ö chyba dodawa─ç, ┼╝e ┼╝eby by─ç pi─Ökn─ů trzeba to obrzydlistwo pi─ç, a nie si─Ö tym smarowa─ç. Taka poga┼äska metoda, aczkolwiek podobno skutkuje.
JolaZ

Postby Tori33 » 29 Aug 2012, 11:47

Paj─ůczki, ┼╝ylaki nie znosz─ů gor─ůca, nie wolno si─Ö k─ůpac w gor─ůcej wodzie czy korzysta─ç z sauny. A kiedy te okropne ┼╝ylki ju┼╝ si─Ö pojawi─ů mo┼╝na si─Ö smarowac ┼╝elem Diosminex. A je┼Ťli do┼é─ůczy si─Ö jeszcze tabletki ÔÇô efekt b─Ödzie lepszy. Polecam.
Tori33

Postby dalia » 23 Jan 2013, 22:02

Ale┼╝ ja prosz─Ö ciebie jak wywar z pietruszki to obrzydlistwo? NO wiesz co?
dalia

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Problemy zdrowotne

Valid XHTML 1.0 Strict