pękające naczynka

Porozmawiajmy o swoich bolączkach, dolegliwościach i sposobach radzenia sobie z nimi.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: pękające naczynka

Post autor: lemur »

Thermo fat burner - aaaale to grzeje! Smarujesz się, a po kilku-kilkunastu minutach ciepło, ciepło, gorąco! Ale i tak wydaje mi się, że firma zmieniła recepturę. Stosowałam to serum 5 lat temu, kiedy jeszcze nie było tak znane i wtedy reakcja skóry była poważniejsza - nie tylko grzało, ale także bolało. O ile pamiętam dobrze, to wtedy na opakowaniach nie było ostrzeżenia, że po serum mogą pękać naczynka, czyli to "wyszło w praniu".
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: pękające naczynka

Post autor: dafne »

Skusiłam się i stosuję fat burner od kilku dni, ale właśnie staram się go nanosić tylko tam, gdzie pajączki się nie robią. Zobaczymy. Nie przesadzam z ilością kosmetyku. Nigdy nie daję go aż tyle, żeby palił w skórę.
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: pękające naczynka

Post autor: lorna »

lemur pisze:Thermo fat burner - aaaale to grzeje! Smarujesz się, a po kilku-kilkunastu minutach ciepło, ciepło, gorąco! Ale i tak wydaje mi się, że firma zmieniła recepturę. Stosowałam to serum 5 lat temu, kiedy jeszcze nie było tak znane i wtedy reakcja skóry była poważniejsza - nie tylko grzało, ale także bolało. O ile pamiętam dobrze, to wtedy na opakowaniach nie było ostrzeżenia, że po serum mogą pękać naczynka, czyli to "wyszło w praniu".

To ja chyba kupię ten krem, żeby skutecznie się rozgrzać. Bo mi ziiimno a w mieszkaniu słabo grzeją. Taki kremik w sam raz na zimę.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: pękające naczynka

Post autor: JolaZ »

Chyba ktoś już o tym pisał gdzieś na forum, ale przypomnę - podobno wywar z korzenia pietruszki najlepszy na pękające naczynka, zwłaszcza te na nogach. Nie muszę chyba dodawać, że żeby być piękną trzeba to obrzydlistwo pić, a nie się tym smarować. Taka pogańska metoda, aczkolwiek podobno skutkuje.
Tori33
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2012, 11:43

Re: pękające naczynka

Post autor: Tori33 »

Pajączki, żylaki nie znoszą gorąca, nie wolno się kąpac w gorącej wodzie czy korzystać z sauny. A kiedy te okropne żylki już się pojawią można się smarowac żelem Diosminex. A jeśli dołączy się jeszcze tabletki – efekt będzie lepszy. Polecam.
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: pękające naczynka

Post autor: dalia »

Ależ ja proszę ciebie jak wywar z pietruszki to obrzydlistwo? NO wiesz co?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy zdrowotne”