Uk─ůszenia i krosty na nogach :/

Porozmawiajmy o swoich bol─ůczkach, dolegliwo┼Ťciach i sposobach radzenia sobie z nimi.

Uk─ůszenia i krosty na nogach :/

Postby gegusia » 08 Jun 2012, 11:53

Robi si─Ö coraz cieplej, z jednej strony si─Ö ciesz─Ö, ale obejrza┼éam dzisiaj swoje nogi i si─Ö za┼éama┼éam :/ mieszkam przy lesie i pe┼éno u mnie komar├│w, ca┼ée nogi mam zgryzione i niestety sw─Ödzenie jest cz─Östo silniejsze i drapi─Ö:/ wygl─ůda to jakbym mia┼éam jakie┼Ť uczulenie, jak sobie radzicie z tymi owadami? czym wyleczy─ç te uk─ůszenia skutecznie?
gegusia

Re: Uk─ůszenia i krosty na nogach :/

Postby nowela » 08 Jun 2012, 13:02

Mo┼╝e jaki┼Ť zimna woda na nogi? :) Pono─ç przy┼éo┼╝enie cebuli pomaga, ale raczej to nie jest cudowny spos├│b :lol: A jak sobie radzi┼éa┼Ť w poprzednich latach? Mo┼╝e jakie┼Ť ma┼Ťci ┼╝eby przesta┼éo sw─Ödzie─ç? A na te ju┼╝ rozdrapane to nie wiem czy jest rada ;/
nowela

Postby richie » 08 Jun 2012, 15:00

Stosowa─ç kremy, ┼╝ele och┼éadzaj─ůce lub ok┼éady, to ju┼╝ powinno pom├│c. No i si─Ö nie drapa─ç, bo wtedy mo┼╝e by─ç jeszcze gorzej. Dla mnie okres letni pod tym wzgl─Ödem te┼╝ jest du┼╝ym utrapieniem.
richie

Postby sasetka » 08 Jun 2012, 21:33

Przede wszystkim moskitiery w okna, dobre s─ů te┼╝ takie kratki przeciwko owadom, stawiasz w pomieszczeniu i padaj─ů jak muchy. Ja jestem alergiczk─ů i musz─Ö w szczeg├│lny spos├│b uwa┼╝a─ç na uk─ůszenia, bo zaraz puchn─Ö. Ja mam do smarowania specjaln─ů ma┼Ť─ç, ale ona jest na recept─Ö, wi─Öc i tak nie pomog─Ö. Mo┼╝e jaki┼Ť fenistil?
sasetka

Postby biuti01 » 09 Jun 2012, 02:20

Pod tym wzgl─Ödem wsp├│┼éczuje ko┼éo lasu mieszka─ç. Wyobra┼║ sobie,┼╝e ja niedaleko jezior mieszkam to ju┼╝ w og├│le stada komar├│w i komarzyc nie powiem co robi─ůcych jak si─Ö je mija. ;/;/
Przewa┼╝nie si─Ö psikam ┼╝eby mnie nie k─ůsi┼éy a jak ju┼╝ to zrobi─ů do trapie do krwi ..
biuti01

Postby nowela » 09 Jun 2012, 13:08

Poszuka┼éam czego┼Ť co mog┼éoby Ci pom├│c i znalaz┼éam fajn─ů od┼╝ywk─Ö kreatynow─ů. Pisz─ů o tym do┼Ť─ç ciekawe rzeczy. Koi b├│l po uk─ůszeniach. Z reszt─ů tutaj masz link i opis tej od┼╝ywki :) http://www.gal.com.pl/pl/ulotki-kosmetyki/19-odzywka-keratynowa.html
nowela

Postby daynnight » 09 Jun 2012, 17:34

taka odzywka keratynowa moze byc dobra, ale oprocz tego radzilabym poczytac o domowych sposobach, bo jak dla mnie domowe sposoby sa zawsze najlepsze ;)
daynnight

Postby nowela » 09 Jun 2012, 23:14

Nie zawsze si─Ö da wszystko osi─ůgn─ů─ç domowymi sposobami :) mo┼╝na spr├│bowa─ç, nikt nie broni, ale takie eksperymenty to najlepiej dobrze przeanalizowa─ç. Chyba ┼╝e s─ů ju┼╝ sprawdzone to co innego :)
nowela

Postby biuti01 » 10 Jun 2012, 22:46

Spr├│buje zdoby─ç t─ů od┼╝ywk─Ö, poza tym i tak wybior─Ö si─Ö do hipermarketu po kolejny odstraszacz komar├│w. Dzisiaj po grillu jestem fest pogryziona. G┼éowa a┼╝ boli, teraz te┼╝ si─Ö drapi─Ö. :(
biuti01

Postby gatki » 11 Jun 2012, 19:08

Szcz─Ö┼Ťcie, ┼╝e trafi┼éam na to forum. Musz─Ö spr├│bowa─ç tej od┼╝ywki bo mam ten sam problem co autorka. Nie wiem jak wy, ale ja po prostu nie potrafi─Ö si─Ö powstrzyma─ç od drapania. Zawsze mam rany po ugryzieniach "wampirk├│w".
gatki

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Problemy zdrowotne

Valid XHTML 1.0 Strict