Co na katar?

Porozmawiajmy o swoich bolączkach, dolegliwościach i sposobach radzenia sobie z nimi.
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Co na katar?

Post autor: sasetka »

Co stosujecie na katar? Czy krople do nosa wam służą? Bo ja muszę przyznać, że po kroplach mam jeszcze większe problemy, śluzówka wysuszona, nos piecze i jeszcze ten okropny gorzki posmak kropli, które spływają do gardła. Jak walczycie z katarem? Macie jakieś skuteczne sposoby?
biuti01
Posty: 17
Rejestracja: 09 cze 2012, 02:17

Re: Co na katar?

Post autor: biuti01 »

Ja jeszcze parówkę robię domowymi sposobami, ale to też działa na krótką metę.. Teraz co prawda trochę mi przeszło, możliwe że się przeziębiłam ale jestem alergiczką i pewnie zaniedługo znowu mnie dorwie katar. :(
Dużo szukam w internecie i natknęłam się na taką ulotkę: http://leczsiezdrowo.pl/
Kusi mnie zakup Euphorbium Heel, może ktoś stosował?
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: Co na katar?

Post autor: gegusia »

ze strony lecz się zdrowo pozyskałam kilka cennych rad, w tym właśnie aby na katar zastosować Euphorbium. Miałam problem z uzależnieniem od kropli do nosa, dzięki Euphorbium udało mi się z tego wyjść. Krople są w pełni bezpieczne, nie wysuszają, nie mają gorzkiego smaku. Możesz spokojnie spróbować.
biuti01
Posty: 17
Rejestracja: 09 cze 2012, 02:17

Re: Co na katar?

Post autor: biuti01 »

Dobrze, że moje poszukiwania nie poszły na marne. Może dodatkowo komuś ułatwię i też będzie mógł się na czymś oprzeć. Ja dzisiaj już kupiłam sobie Euphorbium S i czekam tylko już na pozytywne efekty. :)
richie
Posty: 7
Rejestracja: 08 cze 2012, 14:57

Re: Co na katar?

Post autor: richie »

Muszę przyznać, że po wypróbowywaniu różnych leków na katar tylko Euphorbium przyniósł właściwe rezultaty. Na plus tego leku jest fakt, że w pełni bezpiecznym lekiem i nie odczułam żadnych skutków ubocznych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy zdrowotne”