Co na katar?

Porozmawiajmy o swoich bol─ůczkach, dolegliwo┼Ťciach i sposobach radzenia sobie z nimi.

Co na katar?

Postby sasetka » 07 Apr 2014, 09:48

Co stosujecie na katar? Czy krople do nosa wam s┼éu┼╝─ů? Bo ja musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e po kroplach mam jeszcze wi─Öksze problemy, ┼Ťluz├│wka wysuszona, nos piecze i jeszcze ten okropny gorzki posmak kropli, kt├│re sp┼éywaj─ů do gard┼éa. Jak walczycie z katarem? Macie jakie┼Ť skuteczne sposoby?
sasetka

Re: Co na katar?

Postby tita » 08 Apr 2014, 08:58

Mam to samo. Nie cierpi─Ö u┼╝ywa─ç kropel bo pomagaj─ů na 3-4 godziny a potem zn├│w mi z nosa leci, a nie mog─Ö ponownie sobie wkropi─ç. Te┼╝ szukam czego┼Ť lepszego, ale jak na razie nic specjalnie mi nie pomaga
tita

Postby biuti01 » 08 Apr 2014, 21:27

Ja jeszcze par├│wk─Ö robi─Ö domowymi sposobami, ale to te┼╝ dzia┼éa na kr├│tk─ů met─Ö.. Teraz co prawda troch─Ö mi przesz┼éo, mo┼╝liwe ┼╝e si─Ö przezi─Öbi┼éam ale jestem alergiczk─ů i pewnie zanied┼éugo znowu mnie dorwie katar. :(
Du┼╝o szukam w internecie i natkn─Ö┼éam si─Ö na tak─ů ulotk─Ö: http://leczsiezdrowo.pl/
Kusi mnie zakup Euphorbium Heel, mo┼╝e kto┼Ť stosowa┼é?
biuti01

Postby gegusia » 09 Apr 2014, 21:40

ze strony lecz si─Ö zdrowo pozyska┼éam kilka cennych rad, w tym w┼éa┼Ťnie aby na katar zastosowa─ç Euphorbium. Mia┼éam problem z uzale┼╝nieniem od kropli do nosa, dzi─Öki Euphorbium uda┼éo mi si─Ö z tego wyj┼Ť─ç. Krople s─ů w pe┼éni bezpieczne, nie wysuszaj─ů, nie maj─ů gorzkiego smaku. Mo┼╝esz spokojnie spr├│bowa─ç.
gegusia

Postby biuti01 » 11 Apr 2014, 17:40

Dobrze, ┼╝e moje poszukiwania nie posz┼éy na marne. Mo┼╝e dodatkowo komu┼Ť u┼éatwi─Ö i te┼╝ b─Ödzie m├│g┼é si─Ö na czym┼Ť oprze─ç. Ja dzisiaj ju┼╝ kupi┼éam sobie Euphorbium S i czekam tylko ju┼╝ na pozytywne efekty. :)
biuti01

Postby richie » 13 Apr 2014, 12:46

Musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e po wypr├│bowywaniu r├│┼╝nych lek├│w na katar tylko Euphorbium przyni├│s┼é w┼éa┼Ťciwe rezultaty. Na plus tego leku jest fakt, ┼╝e w pe┼éni bezpiecznym lekiem i nie odczu┼éam ┼╝adnych skutk├│w ubocznych.
richie

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Problemy zdrowotne

Valid XHTML 1.0 Strict