Czym leczy─ç odparzenia u starszych?

Porozmawiajmy o swoich bol─ůczkach, dolegliwo┼Ťciach i sposobach radzenia sobie z nimi.

Czym leczy─ç odparzenia u starszych?

Postby tita » 16 Aug 2014, 16:50

Potrzebuj─Ö porad dotycz─ůcych piel─Ögnacji i leczenia odparze┼ä u os├│b starszych. Co nale┼╝y robi─ç, czego unika─ç by takowe nie powstawa┼éy?
tita

Re: Czym leczy─ç odparzenia u starszych?

Postby azor » 19 Aug 2014, 12:34

poszuka┼ébym na internecie bo metod jest du┼╝o. Nie zawsze s─ů wszystkie skuteczne ale warto przyjrze─ç si─Ö nie kt├│rym i dba─ç o to by odparzenia nie powstawa┼éy. Odpowiednie do tego kremy mo┼╝na kupi─ç w aptece
azor

Postby Lux » 20 Aug 2014, 14:05

Najwa┼╝niejsze to by─ç przygotowanym, odparzenia nie s─ů straszn─ů dolegliwo┼Ťci─ů jednak nie leczone mog─ů by─ç dosy─ç dokuczliwe, na pocz─ůtku polecam sprawdzi─ç jakich ubra┼ä u┼╝ywa osoba starsza, zadba─ç aby spa┼éa na odpowiednim materacu w pomieszczeniu z dobrym przep┼éywem powietrza. Wa┼╝ne te┼╝ aby w apteczce zawsze by┼é ┼Ťrodek typu Sudocrem, kt├│ry w razie powstania odparze┼ä, pomaga w ich wyleczeniu. Jak stosowa─ç taki lek znajdziesz ju┼╝ zapewne na ulotce.
Lux

Postby azor » 20 Aug 2014, 19:06

Pytanie czy sam sudocrem pomo┼╝e. Wiem ┼╝e to bardzo dobry krem ale na przysz┼éo┼Ť─ç jestem ciekaw czy on jest na tyle skuteczny ┼╝e da rade powstrzyma─ç odparzenia czy odle┼╝yny ?
azor

Postby gegusia » 20 Aug 2014, 21:39

Sudocrem na pewno pomo┼╝e, mo┼╝e na bardzo zaawansowane odle┼╝yny konieczna ju┼╝ b─Ödzie ma┼Ť─ç na recept─Ö ze sterydami ale na takie problemy z jakimi zmaga si─Ö autor to Sudocrem da rad─Ö na pewno. W szpitalach te┼╝ go u┼╝ywaj─ů.
gegusia

Postby bellla » 21 Sep 2015, 15:35

moja babcia jak mia┼éa odle┼╝yny mama naciera┼éa jej cia┼éo oliwk─ů z dodatkiem wody z morza martwego. Super pomaga┼éo
bellla

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Problemy zdrowotne

Valid XHTML 1.0 Strict