Pytanie dla mam - kolka

Porozmawiajmy o swoich bolączkach, dolegliwościach i sposobach radzenia sobie z nimi.
azor
Posty: 26
Rejestracja: 22 sie 2012, 13:49

Re: Pytanie dla mam - kolka

Post autor: azor »

bo herbatki nie działają. Ja bynajmniej wychodzę z takiego założenia. Są różne leki do kupienia w aptece to możesz i ść się zapytać albo do lekarza rodzinnego na konsultacje.
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: Pytanie dla mam - kolka

Post autor: gegusia »

niektóre dzieci reagują jeszcze gorzej na koperek więc z herbatkami trzeba ostrożnie, jeśli nie pomagają a wręcz pogarszają sprawę to nie podawać. z resztą moja córka na przykład jak była na piersi to za nic nie chciała nawet kropli wody czy herbatki się napić więc ogólnie często samo podanie jest problemem. Ze sposobów na kolkę polecam zdecydowanie masaże a z leków czopki Viburcol. Dzięki tym dwóm metodom przetrwaliśmy kolkę dość łagodnie. Możesz poczytać więcej w temacie na stronie
http://spokojdziecka.pl/
Lux
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2011, 23:41

Re: Pytanie dla mam - kolka

Post autor: Lux »

Czopki Viburcol już nie raz ratowały naszą skórę, kolka czy ząbkowanie były bardzo pomocne. Wcześniej zazwyczaj próbowaliśmy domowych sposobów, które nie zawsze okazywały się skuteczne, a tak to istnieje przynajmniej jeden sprawdzony środek.
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: Pytanie dla mam - kolka

Post autor: gegusia »

domowe sposoby też warto sprawdzać, na pewno nie zaszkodzą a mogą pomóc. Wiadomo czopków nie można podawać non stop, dla mnie max to jeden dziennie a niestety całą dobę nie będzie działał. Dlatego masaże, lulanie itp. też jak najbardziej wskazane.
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: Pytanie dla mam - kolka

Post autor: gegusia »

na temat kolki można sobie poczytać na stronie zapytajsiefarmaceuty.pl. Dodatkowo można tam zadawać swoje dowolne pytania do farmaceutów, odpisują szybko i rzetelnie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy zdrowotne”