Pytanie dla mam - kolka

Porozmawiajmy o swoich bol─ůczkach, dolegliwo┼Ťciach i sposobach radzenia sobie z nimi.

Pytanie dla mam - kolka

Postby tita » 16 Sep 2014, 21:11

Witajcie. Jest tu na forum jaka┼Ť mamusia? Mam ma┼éego szkrabka w domu, kt├│ry ju┼╝ dwa razy dosta┼é ataku kolki. Strasznie to przeszed┼é, p┼éaka┼é przez 3 godziny. Podawa┼éam takie herbatki zio┼éowe na takie dolegliwo┼Ťci, ale nic nie pomaga┼éy. Masa┼╝ brzuszka tak samo. Macie mo┼╝e jakie┼Ť sposoby na kolk─Ö niemowl─Öc─ů? Ale takie skuteczne
tita

Re: Pytanie dla mam - kolka

Postby azor » 22 Sep 2014, 12:56

bo herbatki nie dzia┼éaj─ů. Ja bynajmniej wychodz─Ö z takiego za┼éo┼╝enia. S─ů r├│┼╝ne leki do kupienia w aptece to mo┼╝esz i ┼Ť─ç si─Ö zapyta─ç albo do lekarza rodzinnego na konsultacje.
azor

Postby gegusia » 22 Sep 2014, 22:39

niekt├│re dzieci reaguj─ů jeszcze gorzej na koperek wi─Öc z herbatkami trzeba ostro┼╝nie, je┼Ťli nie pomagaj─ů a wr─Öcz pogarszaj─ů spraw─Ö to nie podawa─ç. z reszt─ů moja c├│rka na przyk┼éad jak by┼éa na piersi to za nic nie chcia┼éa nawet kropli wody czy herbatki si─Ö napi─ç wi─Öc og├│lnie cz─Östo samo podanie jest problemem. Ze sposob├│w na kolk─Ö polecam zdecydowanie masa┼╝e a z lek├│w czopki Viburcol. Dzi─Öki tym dw├│m metodom przetrwali┼Ťmy kolk─Ö do┼Ť─ç ┼éagodnie. Mo┼╝esz poczyta─ç wi─Öcej w temacie na stronie
http://spokojdziecka.pl/
gegusia

Postby Lux » 28 Sep 2014, 12:26

Czopki Viburcol ju┼╝ nie raz ratowa┼éy nasz─ů sk├│r─Ö, kolka czy z─ůbkowanie by┼éy bardzo pomocne. Wcze┼Ťniej zazwyczaj pr├│bowali┼Ťmy domowych sposob├│w, kt├│re nie zawsze okazywa┼éy si─Ö skuteczne, a tak to istnieje przynajmniej jeden sprawdzony ┼Ťrodek.
Lux

Postby gegusia » 29 Sep 2014, 18:55

domowe sposoby te┼╝ warto sprawdza─ç, na pewno nie zaszkodz─ů a mog─ů pom├│c. Wiadomo czopk├│w nie mo┼╝na podawa─ç non stop, dla mnie max to jeden dziennie a niestety ca┼é─ů dob─Ö nie b─Ödzie dzia┼éa┼é. Dlatego masa┼╝e, lulanie itp. te┼╝ jak najbardziej wskazane.
gegusia

Postby gegusia » 08 Mar 2015, 10:30

na temat kolki mo┼╝na sobie poczyta─ç na stronie zapytajsiefarmaceuty.pl. Dodatkowo mo┼╝na tam zadawa─ç swoje dowolne pytania do farmaceut├│w, odpisuj─ů szybko i rzetelnie :)
gegusia

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Problemy zdrowotne

Valid XHTML 1.0 Strict