Ratunku biegunka!

Porozmawiajmy o swoich bol─ůczkach, dolegliwo┼Ťciach i sposobach radzenia sobie z nimi.

Ratunku biegunka!

Postby tita » 18 Feb 2015, 20:06

Jakie znacie sposoby na szybkie pozbycie si─Ö biegunki?? Z g├│ry dzi─Öki za pomoc. Pilne
tita

Re: Ratunku biegunka!

Postby biuti01 » 19 Feb 2015, 22:53

Spr├│buj wi─Öcej wody pi─ç, mo┼╝e w─Ögiel albo czekolada. Mojej mamie pomaga┼éa smecta, ale nawet nie wiem czy to jest na recept─Ö czy trzeba wcze┼Ťniej sie z lekarzem skonsultowa─ç co do brania. D┼éugo Cie ju┼╝ m─Öczy? Co takiego zjad┼éa┼Ť?
biuti01

Postby Lux » 20 Feb 2015, 09:59

Spokojnie Smecte dostaniesz wsz─Ödzie wystarczy podej┼Ť─ç do apteki. My┼Ťl─Ö, ┼╝e spokojnie pomo┼╝e a z innych ┼Ťrodk├│w to te┼╝ bym w─Ögiel leczniczy wymieni┼éa jednak dla mnie cz─Östo okazywa┼é si─Ö zbyt s┼éaby. Omijaj wszelkie ┼Ťrodki typu stoperan, kt├│re jedyne co robi─ů to stopuj─ů jednocze┼Ťnie strasznie niszcz─ůc organizm.
Lux

Postby gegusia » 20 Feb 2015, 10:36

szybko biegunki si─Ö pozb─Ödziesz z pomoc─ů lek├│w hamuj─ůcych, ale to polecam tylko i wy┼é─ůcznie gdy masz na przyk┼éad pilny wyjazd czy wyj┼Ťcie i z toalety skorzysta─ç nie mo┼╝esz. Inaczej nie bierz. We┼║ dzie┼ä wolnego, lekka dieta, du┼╝o p┼éyn├│w (ale nie soki czy gazowane napoje) i leki o dzia┼éaniu nie-hamuj─ůcym a lecz─ůcym jak np. wspomniana Smecta.
gegusia

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Problemy zdrowotne

Valid XHTML 1.0 Strict